Esi vesels! Seko mums:

Digitālā mammogrāfija

Krūts vēzis ir viena no izplatītākajām ļaundabīgajām patoloģijām sievietēm. Eiropā un Latvijā krūts vēzis ir visbiežākā onkoloģiskā saslimšana, kas izraisa nāvi. Diagnosticēto krūts vēža gadījumu, kā arī mirušo no krūts vēža skaits pēdējo 5 gadu laikā Latvijā arvien pieaug, bet ielaisto ļaundabīgo audzēju īpatsvars ir ļoti augsts. Tāpēc ir īpaši svarīgi savlaicīgi atklāt šo saslimšanu tās sākumstadijā. Ar šo mērķi tiek veikta profilaktiskā mammogrāfija. Ņemot vērā izmeklējuma nelielo cenu, niecīgu apstarojuma devu, toties nozīmīgo lomu agrīnā vēža diagnostikā, jāapzinās šī izmeklējuma svarīgums un, konsultējoties ar savu ārstu, regulāri jāveic krūšu dziedzeru profilaktiskie izmeklējumi.

MFD izmanto ļaundabīgo audzēju datormeklēšanas sistēmu (Computer Aided Detection - CAD) visiem mammogrāfijas izmeklējumiem.

 

Sadarbojamies ar Nacionālo veselības dienestu (NVD) – valsts krūšu dziedzeru audzēju skrīninga projekta ietvaros, t.i. izmeklējumus veic sievietēm kuras ir saņēmušas NVD uzaicinājuma vēstuli. Izmeklējums, uzrādot vēstuli, ir bezmaksas.

MFD aicina sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi!

 

Radiologi - diagnosti:

Elizabete Kadakovska

Lāsma Koškina

Olga Kriviča

Elita Maļarenko

 

MFD Veselības centrs «Dziedniecība»

MFD Veselības centrs «Pārdaugava»

MFD Veselības centrs «Iļģuciems»

Veselības centrs «Možums-1»

MFD Doktorāts «Ziepniekkalns»

MFD Diagnostika, F. Sadovņikova iela 20