Esi vesels! Seko mums:

Speciālisti

Dr. Diāna Agruma


   Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

   Dzemdniecības unginekoloģijas ultraskaņas

   izmeklēšanas metodes ārste

 

  Vienības gatvē 109, 67131316

  

Diāna Agruma ir pabeigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju 1991.gadā. Strādāja Rīgas pilsētas 7. slimnīcā un Rīgas pilsētas 1. slimnīcā, darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 25 gadu! Ieguvusi ginekoloģes, dzemdību  speciālistes, dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātus. Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs, kongresos, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

Kopš 2008. gada marta strādā MFD Sieviešu veselības centrā “Vita”. Ārste veic visa veida ginekoloģiskos, dzemdniecības, krūšu, u.c. ultrasonogrāfijas izmeklējumus, tai skaitā 3d/4d ultrasonogrāfiju grūtniecēm. Savukārt, neauglības diagnostikā izmanto histerosalpingogrāfijas metodi, kā arī, veic visa veida estētiskās ginekoloģijas ārstniecības procedūras – intīmās zonas lāzerprocedūras, plazmoliftingu, hialuronskābes injekcijas u.c.

Konsultē pacientes latviešu, krievu un angļu valodā.

Ārste:
Cilvēks var būt slikts mākslinieks vai galdnieks, bet viņš nav tiesīgs būt slikts ārsts.”

 

Dr. Marina Stepanova

  Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

  Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas

  izmeklēšanas metodes ārste

 

  Rušonu ielā 15, 67134151 

 

Marina Stepanova pabeigusi Rīgas Medicīnas Institūtu, saņemot   diplomu ar atzinību. Prakses  laikā strādāja Vācijā, vēlāk – Rīgas   pilsētas 6. klīniskajā slimnīcā, kur strādāja par ārsti, kā  arī piecus gadus bija dežūrējošā ordinatore. Kopš 1989. gada ir Medicīniskās Firmas  „Dziedniecība” ārste, bet kopš 1998. gada jūnija ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste. 

Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu  semināros, kā arī starptautiskos ginekoloģijas un ultrasonogrāfijas kongresos ne   tikai  Latvijā, bet arī ārzemēs. Ir titula „MFD Veselības grupas iemīļotākais ginekologs» ieguvēja akcijas „Mans labākais ginekologs 2017” ietvaros.

Marina Stepanova specializējas ginekoloģisko saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā, ņem uzskaitē grūtnieces, veic visa veida ginekoloģiskos un grūtnieču ultrasonogrāfijas izmeklējumus, konsultē neauglības, kontracepcijas u.c. jautājumos, kā arī veic estētiskās ginekoloģijas ārstniecības procedūru – intīmās zonas plazmoliftings.

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.

Ārste:
"Vienīgais pasaules kods, kuru nevar atšifrēt, ir sieviete!" (Marks Bernels)

 

Dr. Marina Gutāne

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Rušonu ielā 15, 67134151

 

Ārste ir pabeigusi Rīgas Medicīnas institūtu, ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes sertifikātu. Papildus apguvusi dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātu. Ārstei ir 30 gadu pieredze ginekoloģijā. Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

Papildus pamatspecialitātei ārste ir ieguvusi arī otro augstāko izglītību - psihologa specialitātē.

Kopš 2006. gada Marina Gutāne ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste, speciālizējas ginekoloģijas un dzemdniecības jautājumos, veic grūtnieču novērošanu, ultrasonografijas izmeklējumus ginekologijā  un grūtnieču ultrasonogrāfijas skrīningus, kā arī neauglības diagnostiku un ārtēšanu. Pielieto histerosalpingogrāfijas metodi dzemdes kakla un olvadu problēmu diagnostikā. 

Konsultē pacientes latviešu, krievu un angļu valodā.

Ārste:
"...mūžīgā cīņa! Par mieru mēs varam tikai sapņot." (A. Bloks)

 

 

Dr. Olita Melngaile

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Bruņinieku ielā 8,67310270, 67273435

Buļļu ielā 9, 67131311,

Zolitūdes ielā 34,   66102020

 

Dr.Olita Melngaile ir pabeigusi Rīgas Medicīnas Institūta Ārstniecības fakultāti. Kā ārste ginekoloģe strādāja Valkas un Aizkraukles centrālajās rajona slimnīcās, bet kopš 1987. gada darbu turpina Rīgā. Darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 30 gadu, bet dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas jomā vairāk kā 20 gadi. Ir liela pieredze operatīvajā ginekoloģijā. Aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un zinātniski praktiskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros. Ik gadu ultrasonogrāfijas izmeklējumi tiek veikti vairāk kā 2500 pacientēm.

Kopš 2011. gada jūlija ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Ārste speciālizējas visa veida ginekoloģisko problēmu diagnostikā un ārstēšanā, ir iegūta ļoti liela pieredze grūtnieču aprūpē, veic grūtnieču ultrasonogrāfijas skrīningus, tai skaitā, augļa doplerogrāfiju, konsultē kontracepcijas, neauglības jautājumos u.c.

 

Konsultē pacientes latviešu, krievu un angļu valodā.

 

 

Dr. Irina Storožakova

 Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

 Ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes   ārste

 

 Krasta ielā 4666102010

 

Irina Storožakova ir sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ir ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Ārste ir Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre. Regulāri piedalās apmācībās un konferencēs ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Kopš 2018.gada ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Specializējas ginekoloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā, veic grūtnieču aprūpi, sniedz konsultācijas kontracepcijas un neauglības jautājumos u.c. Veic estētiskās ginekoloģijas ārstniecības procedūras – intīmās zonas lāzerprocedūras, plazmoliftingu un injekcijas.

 

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.

 Dr. Aija Tula-Rijkure

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Bruņinieku ielā 8, 67310270, 67273435

S.Eizenšteina ielā 23,67436638

 

Aija Tula-Rijkure ir pabeigusi Rīgas Medicīnas Institūta Ārstniecības fakultāti 1982.gadā. Strādāja Rēzeknes centrālajā slimnīcā kā Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas ārste, vēlāk, kā šīs nodaļas vadītāja un galvenā ginekoloģe. Tad darbu turpināja Rīgā. Daktere aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un praktiski zinātniskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros. Ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes, dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātus, vada Latvijas Kontraceptoloģijas, seksuālās un reproduktīvās veselības asociāciju. Ir bijusi izdevuma „Latvijas ārsts” un „Latvijas ārsta žurnāla” galvenā redaktore, ir vairāku publikāciju autore.

 

Kopš 2014. gada janvāra strādā MFD Sieviešu veselības centrā “Vita”. Speciālizējas ginekoloģijā un grūtnieču aprūpē, veic ginekoloģiskos ultrasonogrāfijas izmeklējumus, konsultē kontracepcijas, neauglības u.c. jautājumos.

 

Konsultē pacientes latviešu, krievu un angļu valodā.

 

Dr. Viktorija Rezņika-Martova

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

S.Eizenšteina ielā 23, 67436638

 


Viktorija Rezņika-Martova absolvēja Rīgas Medicīnas institūtu, kā arī Internatūru specialitātē – ginekoloģe, dzemdību speciāliste. Ir ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros arī ārpus Latvijas.

Kopš 2008. gada jūlija ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Specializējas ginekoloģijā un grūtnieču aprūpē, ņem uzskaitē grūtnieces, konsultē kontracepcijas, neauglības u.c. jautājumos.

 

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.

Ārste:
"Sievieti nevar piespiest. Viņu var tikai pierunāt." (Grabovskis.)

 

Dr. Renāte Kraule

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Vienības gatvē 109, 67131316


Renāte Kraule pabeigusi Rīgas Medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti ginekoloģijā un dzemdniecībā. Darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 30 gadu! Ir ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes, dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātus.

Dr. Kraule strādā MFD sieviešu veselības centrā „Vita” kopš 2010. gada janvāra. Speciālizējas ginekoloģisko problēmu diagnostikā un ārstēšanā, grūtnieču aprūpē, veic ultrasonogrāfijas izmeklējumus ginekoloģijā, kā arī, visa veida grūtnieču skrīningus, konsultē kontracepcijas, neauglības u.c. jautājumos.

 

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.

 

Dr. Ligita Neimane

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

  

Buļļu ielā 9,  67131311

Buļļu ielā 7, 66102002


Ligita Neimane ir augsti kvalificēts speciālists ginekoloģijā un dzemdniecībā. 1970.gadā pabeidza Rīgas Medicīnas Institūta ar izcilību (sarkanais diploms),ir apstiprināts maģistra grāds. No 1974.gada uzsāka darbu Rīgas 1.slimnīcā, kur iegūta praktiskā darba pieredze akūtā ginekoloģijā. Dakterei ir ievērojama darba pieredze ginekoloģijas, dzemdību un uzņemšanas nodaļu darbā, ir bijusi dzemdību nodaļas vadītāja. Ārste ir Sieviešu slimību un dzemdību speciālistu asociācijas biedre, ka arī Progestīnu kluba biedre. Aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un zinātniski praktiskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

 

Kopš 2012.gada ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste, speciālizējas ginekoloģijas un dzemdniecības jautājumos, veic grūtnieču novērošanu, konsultē kontracepcijas, neauglības u.c. jautājumos, kā arī veic ginekoloģiskas operācijas MFD Dienas stacionārā.

 

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.

 

Dr. Rita Kukule

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

 

Buļļu ielā 9, 67131311

Buļļu ielā 7, 66102002

 

Rita Kukule 1963.gadā ir beigusi Rīgas Medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti, bet 1966.gadā – Kvalifikācijas celšanas fakultāti. Sekmīgi ir pabeigti specializācijas kursi ginekoloģijā un ginekoloģiskā endokrinoloģijā Rīgā, kā arī operatīvās un laparaskopijas kursi Sanktpēterburgā. Darbu uzsāka Jēkabpils rajona slimnīcā. No 1964.-1980.gadam strādāja Rīgas pilsētas 5.slimnīcā par ginekoloģi, bet no 1980.gada kļuva par Rīgas pilsētas 5. slimnīcas nodaļas vadītāju, turpmāk, pārveidojot Rīgas pilsētas 5.slimnīcu par SIA “Lags-centrs” nodaļas vadītāju. Ārstei ir ievērojama darba pieredze gan ambulatorā, gan operatīvajā ginekoloģijā, kopumā vairāk kā 50 gadi!
Ārste ir Latvijas Ginekologu asociācijas biedre, regulāri piedalās Latvijas sieviešu slimību un dzemdību speciālistu asociācijas kongresos un pasākumos, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

Kopš 2014.gada decembra ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste, kā arī ir operējošs ginekologs MFD dienas stacionārā. Specializējas visa veida ginekoloģisko problēmu diagnostikā un ārstēšanā, sniedz konsultācijas kontracepcijas, neauglības, hormonālo traucējumu un citos jautājumos.

 

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.

 

 

Dr. Marina Ignatenko

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste


Burtnieku ielā 33,  67560696
Buļļu ielā 9,  67131311
Zolitūdes ielā 34,   66102020


Marina Ignatenko 1980.gadā pabeidza Rīgas Medicīnas Institūtu, darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 30 gadi! Ir ievērojama pieredze ne tikai ambulatorā pieņemšanā, bet arī operatīvajā ginekoloģijā. Ārste ir Latvijas Ārstu Ginekologu Asociācijas biedre, aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un praktiski zinātniskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

Kopš 2014.gada ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Specializējas ginekoloģijā un grūtnieču aprūpē, ņem uzskaitē grūtnieces, konsultē kontracepcijas, neauglības u.c. jautājumos. Veic ginekoloģiskas operācijas MFD Dienas stacionārā.

 

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.Dr. Nataļja Požilenkova

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas  metodes ārste

 

Buļļu ielā 9,  67131311

 

Nataļja Požilenkova ir pabeigusi Tjumenas Medicīnas Akadēmiju. Ir ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes sertifikātu, kā arī  sertifikātus dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē,  Pēdējos 15 gadus ārsts specializējas neauglības ārstēšanā, kā arī augsta riska grūtniecības saglabāšanā. Dr.Požilenkova ir Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas reproduktologu un embriologu sekcijas biedre, Cilvēku reprodukcijas asociācijas biedre Krievijā, aktīvi piedalās klīniskajos pētījumos  neauglības ārstēšanas sarežģījumu profilakses jautājumos. Regulāri piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros kā Latvijā, tā arī ārzemēs.

 

Kopš 2013. gada ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste, specializējas hormonālo traucējumu diagnosticēšanā un ārstēšanā, neauglības jautājumos ar individuāli izstrādātu izmeklēšanas programmu, ņem uzskaitē grūtnieces, veic plaša spektra ultrasonogrāfijas izmeklējumus - ginekoloģijas, krūšu, vēdera dobuma u.c., grūtniecēm veic visa veida skrīningus.

 

Konsultē pacientes latviešu, krievu un angļu valodā.Dr. Guļmira Van Lubēka

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

Ginekoģe-onkologs


Vienības gatvē 109, 67131316


Guļmira Van Lubēka ir ginekologs ar lielu pieredzi operatīvajā ginekoloģijā, kā arī speciālizējas onkoginekoloģijā. Ārste ir Sieviešu slimību un dzemdību speciālistu asociācijas biedre, kā arī, Latvijas onkologu un onkoginekologu sekcijas biedre. Papildus ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Ārstei ir liela darba pieredze gan ambulatorā, gan operatīvajā ginekoloģijā. Regulāri piedalās apmācībās un konferencēs Latvijā un ārvalstīs.

 

Kopš 2020.gada ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Konsultē pacientes ar ginekoloģiska rakstura sūdzībām, veic ginekoloģiskos USG izmeklējumus, specializējas onkoloģijas jautājumos. Ņem uzskaitē grūtnieces.

 

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.

 

 

Dr. Irina Rumjanceva

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste


Rušonu ielā 15, 67134151 
Vienības gatvē 109,  67131316

Irina Rumjanceva ir sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti. Papildus ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Ārste ir Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre. Regulāri papildina zināšanas zinātniski praktiskajās konferencēs, semināros un kursos. Strādā kā dežūrginekologs Rīgas Dzemdību namā, kā arī ir pasniedzēja Rīgas Stradiņa universitātē.

 

Kopš 2013. gada ir SIA “Dziedniecība” ārste, bet no 2021. gada jūnija ir arī MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste 2 filiālēs. Irina Rumjanceva sniedz konsultācijas par sieviešu veselību dažāda vecuma sievietēm, veic diagnostiku un ārstēšanu ginekoloģisko slimību gadījumos, veic ginekoloģiskos USG izmeklējumus. Ņem uzskaitē grūtnieces.

 

Konsultē pacientes latviešu, angļu un krievu valodā.

 

 

Dr. Alīna Seļezņova

Reproduktoloģe
Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

 

Buļļu ielā 9,  67131311

 

Alīna Seļezņova  2004. gadā pabeigusi Rīgas Stradiņa Universitāti un ieguvusi ārsta grādu. 2012. gadā pabeigusi Latvijas Universitātes rezidentūru specialitātē „dzemdniecība un ginekoloģija”, ir sertificēta ginekoloģe un dzemdību speciāliste. Strādāja P.Stradiņa KUS ginekoloģijas nodaļā un ambulatorā praksē.
Ieguvusi praktiskās iemaņas specializētās apmācību programmās. Regulāri pilnveido zināšanas apmācības kursos, semināros un kongresos.

Specializējas ginekoloģijas endokrinoloģijā un neauglības ārstēšanā. Veic ginekoloģiskos ultrasonogrāfijas izmeklējumus, veic grūtnieču aprūpi.

Sirsnīga un individuāla pieeja, draudzīgs komunikācijas veids.
Konsultē pacientes latviešu, krievu un angļu valodā.

 

 

Dr. Indra Bergmane

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste


Vienības gatvē 109,  67131316


Indra Bergmane ir sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ir ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Strādā Dzemdību namā. Ārste ir Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre. Regulāri piedalās apmācībās un konferencēs ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Piedalījusies  vadlīniju  izstrādē " Grūtniecība  un  infekcijas", kas apkopotas grāmatā  "Dzemdniecība" (2009.g.).

 

Kopš 2017. gada ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Specializējas ginekoloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā, veic ginekoloģiskos USG izmeklējumus, sniedz konsultācijas kontracepcijas un neauglības jautājumos u.c. Ņem uzskaitē grūtnieces.

 

Konsultē pacientes latviešu un krievu valodā.

 

 

Dr. Jūlija Jurgaitīte

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste 
Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste 


Vienības gatvē 109,  67131316


Jūlija Jurgaitīte ir beigusi Rīgas Medicīnas institūtu 1985. gadā, darba gaitas uzsākot 1977.gadā.  Darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 40 gadu. Ir sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste, kā arī ir ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Regulāri apmeklē Latvijas ginekologu asociacijas sēdes, starptautiskus seminārus un konferences. Ir Latvijas  Ginekologu  un  Dzemdību  speciālistu  asociācijas biedre, ISUOG  biedre.

 

Kopš 2017.gada janvāra ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Sniedz konsultācijas sievietēm ar ginekoloģiska rakstura sūdzībām, kontracepcijas, neauglības u.c. jautājumos, veic ultrasonogrāfijas izmeklējumus ginekoloģijā un dzemdniecībā, kā arī, veic ambulatoro grūtnieču aprūpi.

 

Konsultē pacientes latviešu, angļu un krievu valodā.

 

Dr. Lāsma Līdaka

Bērnu un pusaudžu ginekoloģe

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

  

Vienības gatvē 109,  67131316

 

Sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste. Papildus specializējas bērnu un jauniešu ginekoloģijā, darbā ar reto slimību pacientiem. Pieņem gan bērnus un pusaudžus, gan arī pieaugušos. Veic arī ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan arī bērniem un zīdaiņiem. Ārste ņem uzskaitē grūtnieces pēc valsts apmaksātas programmas.


Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti pediatrijas studiju programmā, ieguvusi ginekologa, dzemdību speciālista sertifikātu Latvijas Universitātē. Rezidentūras laikā stažējusies arī Vācijā. Rīgas Stradiņa universitātē 2022. gadā aizstāvējusi medicīnas zinātņu doktora grādu ginekoloģijā un dzemdniecībā par tēmu ,,Policistisko olnīcu sindroms pusaudzēm – starppaaudžu, ģenētiskie, dzīves kvalitātes un negausīgas ēšanas aspekti’’. Aktīvi piedalās pētniecības projektos, ir vairāku starptautiski citējamu publikāciju autore. Lektore Rīgas Stradiņa universitātē, nodrošina rezidentu apmācību. Desmit gadu pieredze darbā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.


Konsultē pacientus latviešu, krievu un angļu valodā. 

   Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

   Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas

   izmeklēšanas metodes ārste

 

  Vienības gatvē 109, 67131316

  

Diāna Agruma ir pabeigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju 1991.gadā. Strādāja Rīgas pilsētas 7. slimnīcā un Rīgas pilsētas 1. slimnīcā, darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 25 gadu! Ieguvusi ginekoloģes, dzemdību  speciālistes, dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātus. Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs, kongresos, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

Kopš 2008. gada marta strādā MFD Sieviešu veselības centrā “Vita”. Ārste veic visa veida ginekoloģiskos, dzemdniecības, krūšu, u.c. ultrasonogrāfijas izmeklējumus, tai skaitā 3d/4d ultrasonogrāfiju grūtniecēm. Savukārt, neauglības diagnostikā izmanto histerosalpingogrāfijas metodi, kā arī, veic visa veida estētiskās ginekoloģijas ārstniecības procedūras – intīmās zonas lāzerprocedūras, plazmoliftingu, hialuronskābes injekcijas u.c.

Konsultē pacientes latviešu, krievu un angļu valodā.

Ārste:
Cilvēks var būt slikts mākslinieks vai galdnieks, bet viņš nav tiesīgs būt slikts ārsts.”


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.