covid-19
Esi vesels! Seko mums:

covid-19

PIETEKTIES COVID-19 ANALĪZEI

MFD Veselības grupas filiālēs veicam nazofaringeālās uztriepes parauga noņemšanas testu, siekalu testu un antigēnu eksprestestu ar kura palīdzību iespējams atklāt inficēšanos ar Covid-19 infekciju.

 

Nazofaringeālās uztriepes parauga noņemšanas testa un siekalu testa veikšanai iepriekš nepieciešams pierakstīties pa tālruni 66164601.

 

Antigēnu eksprestestu veicam ar iepriekšēju pierakstu Procedūru kabinetos 


Covid-19 tests tiek veikt pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot  pa tālruni 66164601Lai uzlabotu epidemioloģisko situāciju valstī, MFD Laboratorija pacientiem nodrošina iespēju nodot Covid analīzes, vakara stundās, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības sekojošos MFD Veselībs grupas procedūru kabinetos :

  • Rīga, Rušonu iela 15
  • Rīga, Vienības gatve 109, 2. stāvs
  • Rīga, Zolitūdes iela 34
  • Rīga, Buļļu iela 7
  • Rīga, Dzirnavu iela 70
  • Rīga, Mūkusalas iela 71, T/C Rīga Plaza
  • Rīga, Ieriķu iela 3, T/C Domina Shopping
  • Rīga, S. Eizenšteina iela 23
  • Bauska, Dārza iela 7 / K3

Detalizētus darba laiksu skatīt >> šeitMFD LABORATORIJAS PUNKTITālrunis pierakstam un informācijas saņemšanai par analīžu veikšanu: 66164601

 

 

Slimību profilakses un kontroles centrs vēsta, ka Covid-19 ir infekcioza slimība, kuru izraisa nesen atklāts vīruss no koronavīrusu grupas. Tā ir vīrusu grupa, kas atrasta gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem. Cilvēkiem koronavīrusu infekcijas tiek reģistrētas visu gadu, īpaši rudenī un ziemā.

 

Cilvēku organismi uz tām reaģē dažādi - sākot no vieglām elpceļu saslimšanām līdz nopietnām komplikācijām (pneimonijas, nieru mazspējas) un pat nāvei. Līdz šim nopietnus saslimšanas gadījumus izraisījuši SARS un MERS koronavīrusi. SARS rezervuārs dabā (infekcijas avots) ir cibetkaķi un, iespējams, sikspārņi. MERS - vienkupra kamieļi.

 

Avots: https://covid19.gov.lv/covid-19


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.