Grūtnieču aprūpe
Esi vesels! Seko mums:

Grūtnieču aprūpe

 

Grūtniecība viens no nozīmīgākajiem brīžiem sievietes dzīvē

 

Bērniņa gaidīšanas laiks ir brīnišķīgs! Topošie vecāki arvien vairāk aizdomājas, kā viss notiks bērniņa dzimšanas laikā?

 

Sieviešu veselības centri „Vita” piedāvā profesionālu grūtnieču aprūpi, kas ietver sevī plaša spektra pakalpojumus un izmeklējumus grūtniecēm, apvienojot ar augsta līmeņa apkalpošanu un mājīgu atmosfēru. Jebkura topošā māmiņa jutīsies aprūpēta un sadzirdēta, katrai tiks pievērsta nedalīta uzmanība, jo mūsu centros grūtnieces sagaidīs jauks un profesionāls ginekologu kolektīvs! Izmantojot mūsdienīgu diagnostiku un ārstēšanas metodes, tiks veikti nepieciešamie izmeklējumi pēc iespējas viena apmeklējuma laikā, jo katrs MFD Sieviešu veselības centra „Vita” kabinets ir aprīkots ar jaunās paaudzes ultrasonogrāfu (USG) ar sirds toņu doplerogrāfu, kas nepieciešamības gadījumā ļauj veikt izmeklējumu nekavējoties, kā arī tiek piedāvāts viss nepieciešamais, lai jaunās māmiņas grūtniecība noritētu veiksmīgi.

 

Lai varētu sagatavoties dzemdību procesam, grūtniecēm ir ieteicams apmeklēt grūtnieču vingrošanu, kas ietver sevī muskuļu stiprinošus un elpošanas vingrojumus, ka arī, relaksācijas paņēmienus. Ne mazāk patīkama un noderīga topošai māmiņai varētu būt arī grūtnieču masāža, kas ir īpaši populāra grūtnieču vidū.

 

Lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par grūtniecības posmu, dzemdībām un laiku pēc tām, abi topošie vecāki var apmeklēt nodarbību ciklu Topošo vecāku skolā profesionālas vecmātes vadībā grupās vai individuāli. 

 

Tuvojoties dzemdībām, grūtniecei var rasties nepieciešamība  veikt augļa sirdstoņu pierakstu (kardiotokogrāfija – KTG), kas ir viena no vadošajām augļa stāvokļa diagnostikas metodēm, par kuras nepieciešamību noteiks ārstējošais ārsts ginekologs.

 

Savukārt, ja topošā māmiņa vēlas ieraudzīt savu mazuli vēl pirms dzemdībām, to var veikt ar 3D/4D ultrasonogrāfijas izmeklējuma palīdzību, kas ļauj topošiem vecākiem redzēt mazuli telpiskā attēlā, vērot viņu reālā laikā, kā arī pārliecināties, ka ar viņu viss ir kārtībā.

 

MFD Sieviešu veselības centri „Vita” nemitīgi attīstās un pilnveidojās, jo pats galvenais – ir sievietes veselība un tās vēlmes! Tādēļ, sākot ar 2012.g.oktobri mēs bijām vieni no pirmajiem, kuri uzsāka valsts finansēto GRŪTNIEČU APRŪPI MFD Sieviešu veselības centra „Vita” filiālēs (MK apstiprinātas „Mātes un bērna veselības uzlabošanas programmas 2012. – 2014. gadam” ietvaros), kas nozīmē, ka grūtniecei tiek apmaksātas vizītes pie ginekologa, ultrasonogrāfijas izmeklējumi un virkne analīzes atbilstoši šai programmai.

 

Gaidīsim Jūs mūsu MFD Sieviešu veselības centra „Vita” filiālēs Rīgā:

Krasta iela 46, t/c MOLS

tālr. 66102010

Bruņinieku ielā 8

tālr. 67310270, 67273435

Buļļu ielā 9 

tālr. 67131311

Vienības gatvē 109

tālr. 67131316

Rušonu ielā 15

tālr. 67134151

Burtnieku ielā 33 

tālr. 67560696

S.Eizenšteina ielā 23

tālr. 67436638


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.