MFD Veselības punkts - Ulbrokas
Esi vesels! Seko mums:

MFD Veselības punkts - Ulbrokas

Ulbrokas iela 7, Rīga

66155230


Visu veidu medicīniskās analīzes un vakcinācija.


Darba laiks: 

Darba dienās: 07.00 – 18.00

Sestdiena: slēgts

Svētdiena: slēgts


 

MFD Veselības punktā - Ulbrokas pacientiem ir pieejami  vēdera, vairogdziedzera, mīksto audu vai kakla asinsvadu ultraskaņas izmeklējumi!
  • Vispārējā ultrasonogrāfija: šī daudzpusīgā attēlveidošanas tehnika ļauj vizualizēt iekšējos orgānus un struktūras organismā. No vēdera dobuma orgānu novērtēšanas līdz mīksto audu pārbaudei vispārējā ultrasonogrāfija sniedz vērtīgu ieskatu jūsu veselībā ar precizitāti un detalizētību.
  • Kakla asinsvadu doplera ultrasonogrāfija: šī specializētā ultraskaņas izmeklējumu metode ir vērsta uz asins plūsmas novērtēšanu caur artērijām un vēnām kakla rajonā. Novērtējot asinsvadu veselību un atklājot jebkādas novirzes, doplera ultrasonogrāfija palīdz pārbaudīt un diagnosticēt asinsvadu stāvokli un atklāt slimības.
 
Specialitāte Ārsts (Vārds, Uzvārds)

Dermatologs

Pieņem pieaugušos un bērnus no zīdaiņu vecuma

Inga Mētra 
Ehokardiogrāfijas speciālists Agnese Kralliša
Ultrasonogrāfijas speciālists Alvis Murāns

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.