Medicīniskā aprūpe mājās
Esi vesels! Seko mums:

Medicīniskā aprūpe mājās

Veselības aprūpei mājās ir daudz priekšrocību, kas var palīdzēt ietekmēt un sekmēt personas veselīgāku dzīves veida uzturēšanu, kā arī uzlabot garīgo un fizisko veselību, kas samazina vai novērš risku atkārtotai hospitalizācijai.

Veselības aprūpē mājās ir plašs veselības aprūpes pakalpojumu klāsts, ko var sniegt jūsu tuvam cilvēkam slimības vai traumas gadījumā. 

 

Medicīnisko pakalpojumu klāsts aprūpē mājās, atkarībā no katras personas veselības situācijas, var būt gan no māsu aprūpes līdz specializētiem medicīniskiem pakalpojumiem, piemēram, laboratoriskajiem izmeklējumiem.

Medicīnisko veselības aprūpi mājās nosaka ārsts.

 

Veselības aprūpe mājās ietver šādus veselības aprūpes pakalpojumus:

  • medikamentu ievadīšanu;

  • ādas bojājuma aprūpi ādas bojājuma aprūpi (trofisku čūlu aprūpe, izgulējumu aprūpe, primāri un sekundāri dzīstošu brūču aprūpe);

  • urīna ilgkatetera maiņu un aprūpi, mākslīgās atveres aprūpi, tai skaitā pacienta un viņa tuvinieku izglītošanu un apmācību par mākslīgās atveres (stomas) aprūpi, kuru vienam pacientam apmaksā ne vairāk kā piecas reizes (izņemot traheostomas, gastrostomas, nefrostomas, cistostomas aprūpi, kuru valsts apmaksā atbilstoši faktiski sniegto pakalpojumu skaitam);

  • enterālu barošanu caur zondi, u.c. pakalpojumi;

  • funkcionālo speciālistu -  fizioterapeita, ergoterapeita un audiologopēda vizītes mājās.

Mūsu specializētā rehabilitācijas aprūpe mājās var palīdzēt jūsu tuviniekiem atgūties pēc slimības vai uzturēšanās stacionārā.

Iespējas uzlabot jūsu tuvinieku labsajūtu rodas ne tikai pacientam atrodoties slimnīcā, bet arī turpinot ārstēšanās ceļu mājas. Mēs palīdzam saviem speciālistiem koordinēt aprūpi šajos kritiskajos brīžos, kas koncentrēta uz jūsu tuvinieka aprūpi. Veidojot aprūpes komandas, kas var identificēt galvenos faktorus un izveidot katra pacienta vajadzībām pielāgotu aprūpes plānu, tiek nodrošināta aprūpes nepārtrauktība izmantojot rehabilitācijas aprūpi mājās.

 

Māsas vai funkcionālā speciālista vizīti apmaksā valsts, bet nepieciešamo pārsienamo materiālu un medikamentus iegādājas pats pacients.

Pakalpojumi ir pieejami arī par maksu.

 

 

MFD Veselības grupa piedāvā māsu, funkcionālo speciālistu – fizioterapeita, ergoterapeita, audiologopēda, kā arī dažādu ārstu speciālistu mājās vizītes, Rīgā un Pierīgā 30 km rādiusā no galvaspilsētas robežas. 

  • Pieteikt māsas, funkcionālā speciālista vizīti aprūpei mājās var pa tālruni: 67250341, 26550075 vai e-pastu majasaprupe AT mfd DOT lv 

       pirmdienās - piektdienās plkst. 09:00-16:00

       sestdienās, svētdienās un svētku dienās 09:00-13:00

  • Pieteikt ārsta speciālista vizīti var pa tālruni: 26550075

       pirmdienās - piektdienās plkst.  8:00-18:00

       sestdienās plkst. 9:00-13:00


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.