Esi vesels! Seko mums:

GAIDĪBU DIENASGRĀMATA

Mūsdienu pasaulē iespējams atrast un iepazīties ar lielu informācijas apjomu par un ap mazuļa gaidīšanas laiku. Tādēļ vēlamies Jūs iepazīstināt ar Janu – viņa ir lieliska mamma divām burvīgā meitiņām, vienreizēja sieva, ļoti atraktīva un aktīva sieviete savā ikdienā. Taču pavisam drīz Janas ģimenē būs vēl viens skaists notikums – tiek gaidīts trešais mazulis!
Šī mazuļa gaidīšanas laikā iepazīstināsim ar mazuļa GAIDĪBU DIENASGRĀMATU, kur varēsiet uzzināt visu par un ap grūtniecību sākot no grūtniecības diagnosticēšanas iespējām līdz mazuļa laišanai pasaulē 7 sēriju garumā!

 

1.epizode

Iepazīsimies ar Janu un viņas ginekoloģi Dr. Diānu Agrumu. Daktere stāsta visu par grūtniecības sākumu un tās diagnosticēšanas iespējām.


2.epizode

Uzzināsiet, kā grūtniece jūtas bērniņa gaidīšanas laikā un kā iespējams uzlabot savu pašsajūtu. Uzzināsiet vairāk par grūtnieču masāžu un fizisko aktivitāšu nepieciešamību.


3.epizode

Runāsim par dažādām grūtniecības blakusparādībām, kuras iespējams novērst, laicīgi konsultējoties ar speicālistu. 


4. epizode

Uzzināsiet par nepieciešamajiem izmeklējumiem visos trīs grūtniecības trimestros. Stāstām arī par to, kā un kad iespējams noteikt bērna dzimumu vēderā.


5.epizode

Uzzināsiet vairāk par MFD Topošo vecāku skolas nodarbībām un iegūsies informāciju par to, kā emocionāli un psiholoģiski sagatavoties bērna piedzimšanai.

 

6.epizode

Dr. Agruma pastāstīs par kardiotokorgāfijas izmeklējuma nozīmi un gaitu. Uzzināsiet, kā norisinās 3D/4D ultrasonogrāfijas izmeklējums un ar ko tas ir īpašs.


7.epizode

Dr. Agruma pastāstīs par pirmās ginekologa vizītes nepieciešmaību pēc dzemdībām, kā arī iepazīstinās ar dažādām inovatīvām metodēm, kas var palīdzēt sievietei atgūties pēc dzemdībām.

32_197_562Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.