Zobārstniecība "ASTRA dent"
Esi vesels! Seko mums:

Zobārstniecība "ASTRA dent"

Veseli pacientu zobi un patīkams smaids ir galvenais mūsu klīnikā strādājošo ārstu uzdevums!

 

Zobārstniecības klīnikas "ASTRA dent" ilggadīgā ārstu pieredze un zināšanas, kas apvienotas ar mūsdienīgu aparatūru un tehnoloģiju, kas palīdz pildīt mūsu ārstu galveno uzdevumu.

 

Ierodoties pirmajā vizītē pie ārsta uz konsultāciju, Jums tiks veikts mutes dobuma izmeklējums un noteikts katra zoba veselības stāvoklis. Ja ārsts konstatēs zobu bojājumus, tiks sastādīts ārstēšanās plāns, kā arī ieteikta veicamā higiēna. Ja Jūsu zobiem būs nepieciešams padziļināts izmeklējums, ārsts veiks rentgenoloģisku izmeklējumu.

Rentgena attēls ir vienīgā diagnostikas metode, kas ļauj izvērtēt tās zoba daļas, kas ārstam nav pieejamas apskates brīdī. Rentgens ātri un efektīvi diagnosticē problēmu, lai noteiktu turpmāku pareizu ārstēšanu. Visi mūsu klīnikas zobārstniecības kabineti ir aprīkoti ar modernām rentgena iekārtām, kas ļauj optimizēt rentgena staru slodzi, lai tā būtu pietiekama izmeklējumam, un maksimāli nekaitīga pacientam. Pacientam veiktais rentgena uzņēmums ir tūlīt pieejams zobārsta datorā. Šīs jauno tehnoloģiju iespējas saīsina ārstēšanās laiku, dodot iespēju ārstam uzskatāmi informēt pacientu par ārstēšanu, izskaidrot tās gaitu un paredzēt rezultātu.

 

Jau 20 gadus, kopš strādā zobārstniecības klīnika „ASTRA dent”, tās ārsti regulāri papildina savas zināšanas profesijā, apgūstot jaunākās tehnoloģijas un iepazīstoties ar plašo ārstēšanas materiālu klāstu, kas ļauj izvēlēties saviem pacientiem visatbilstošāko.


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.