Veselības punkti
Esi vesels! Seko mums:

Veselības punkti

 

  MFD Veselības grupa, kas pakalpojumus sniedz 5 veselības centros un 27 doktorātos un struktūrvienībās, 2017. gada maijā Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 70, durvis vēra pirmais MFD Veselības punkts - Dzirnavu 70, kas specializējas laboratorisko izmeklējumu veikšanā un vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā biznesa un atpūtas ceļotājiem, kā arī piedāvā ārstu-speciālistu konsultācijas.

    Savukārt 2018. gada janvārī tika atklāts otrs MFD “Veselības punkts” modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71! MFD Veselības punkts – Rīga Plaza ir viens no modernākajiem medicīnas pakalpojumu centriem, kas specializējas augstākās kvalitātes laboratorisko izmeklējumu veikšanā, plaša spektra vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā, kā arī piedāvā ārstu konsultācijas, diagnostikas pakalpojumus un ārstniecisko masāžu. Īpaša uzmanība jaunajā centrā tiek pievērsta sieviešu veselībai, par kuru rūpējas MFD Sieviešu veselības centrs «Vita».

    2020. gadā durvis vēra vaļā trešais - MFD Veselības punkts - Saharova 20a, savukārt 2021. gadā MFD Veselības grupa atvēra jaunu vesleības punktu tirdzniecības centrā "Domina Shopping" - MFD Veselības punkts - T/C Domina Shopping. Abi veselības punkti specializējas augstākās kvalitātes laboratorisko izmeklējumu veikšanā, plaša spektra vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā, kā arī piedāvā ārstu konsultācijas.

 

 

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.