Mobilā diagnostika
Esi vesels! Seko mums:

Mobilā diagnostika

Latvijā pirmā Mobilā diagnostika, kas sevī apvieno mamogrāfiju un rentgenogrāfiju

 

Labas veselības priekšnoteikums ir savlaicīgas profilaktiskās pārbaudes un diagnostika. Latvijā un pasaulē viens no izplatītākajiem nāves iemesliem - novēloti diagnosticēta slimība. Kā galveno no iemesliem var minēt ierobežotas diagnostikas iespējas un pacientu neinformētību, kas rada neārstējamas saslimšanas. Sievietēm viens no izplatītākajiem nāves cēloņiem ir krūts vēzis un daudzos gadījumos, ja tiktu veikta savlaicīga diagnostika, slimības progresēšanu un/vai letālu iznākumu būtu iespējams novērst. MFD Veselības grupa jau daudzus gadus aicina Latvijas sievietes veikt savlaicīgu krūšu pārbaudi, kā arī aktīvi piedalās sociālā kampaņā „Par veselām krūtīm’’, aicinot neaizmirst par savu krūšu veselību.

 

Kā loģisks turpinājums MFD Veselības grupas attīstībai Latvijas reģionos un investīcijām reģionu iedzīvotāju veselības stāvokļa uzlabošanai ir Latvijā pirmās mobilās diagnostikas izveidošana, kas ietver mobilo mamogrāfiju un rentgenu. MFD Mobilās diagnostikas galvenais uzdevums ir nodrošināt diagnostikas pieejamību iedzīvotājiem visā Latvijas teritorijā. Papildus rentgena un mamogrāfijas izmeklējumiem, MFD Mobilajā diagnostikā ir iespēja nodot asins analīzes, veikt elektrokardiogrāfijas izmeklējumus, kā arī saņemt pieprasītāko speciālistu konsultācijas, kas tiks nodrošinātas sadarbībā ar reģionu ģimenes ārstiem un pielāgotas pacientu vajadzībām.

 

Mobilā diagnostika plāno izbraukumus katru mēnesi, katru darba dienu veic izbraukumus uz Latvijas pilsētām.

 

Sīkāka informācija par MFD Mobilo diagnostiku - MFD Veselības grupas mājaslapā, sociālajos mēdijos, reģionu informācijas saziņas līdzekļos, kā arī pa tālruni 25 43 13 13.


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.