Diagnostika
Esi vesels! Seko mums:

Diagnostika

 

Kvalitatīva un savlaicīga slimību diagnostika ir ilgas un laimīgas dzīves solījums!

 

   Parasti cilvēki vēršas pie ārsta jau tad, kad parādās slimības pirmie simptomi un ar diagnostikas palīdzību tiek konstatēta konkrētā saslimšana. Bet bieži vien mēs neaizdomājamies par to, ka savlaicīgi veikta veselības stāvokļa diagnostika nozīmē slimību konstatēšanu vēl pirms tā ir attīstījusies tik tālu, ka sākam just tās simptomus. Veicot savlaicīgu diagnostiku iespējams savlaicīgi konstatēt audzēju tā sākuma stadijā vai kādus iekaisumus un pārmaiņas orgānos, kas vēlākas diagnosticēšanas laikā var būt arī neārstējami.

 

   Kā vienus no svarīgākajiem diagnostikas veidiem, kurus vajadzētu veikt ikkatram vienu reizi  vismaz divos gados ir plaušu rentgena uzņēmums, vairogdziedzera un vēdera dobuma ultrasonogrāfija. Sievietēm papildus būtu jāveic mamogrāfija vai krūšu sonogrāfija, ginekoloģiskā sonogrāfija, savukārt vīriešiem ieteicams veikt prostatas pārbaudi. 

 

   MFD veselības grupa piedāvā saviem pacientiem vienas no mūsdienīgākajām vizuālās un funkcionālās diagnostikas iespējām Latvijā.

 

   MFD diagnostikas centrs un kabineti ir aprīkoti ar jaunākajām digitālām iekārtām, kas paver lieliskas iespējas izmeklējumu kvalitatīvā veikšanā, datu uzglabāšanas un apstrādes procesā.

 

   Iekārtu optimālo darbību nodrošina MFD Radioloģiskās informācijas sistēma (RIS) un Medicīnisko uzņēmumu glabāšanas un pārraides sistēma (PACS), kurā tiek uzglabāti visi iegūtie uzņēmumi, un ir pieejami kā ārstiem, tā pacientiem arī vairākus gadus pēc izmeklējuma veikšanas. Visu datu pārraide no iekārtām notiek izmantojot starptautisko standartu DICOM, kas garantē drošu apmaiņu ar datiem starp dažādām iekārtām, kā arī dažādām veselības aprūpes iestādēm.

   Visus izmeklējuma uzņēmumus piedāvājam ierakstīt kompaktdiskā (CD), kuru ir ērti glabāt vai nogādāt jebkurā medicīnas iestādē.

 

 

MFD Diagnostika

67250457

(Info tālr. darba laiks no 9 līdz 17)

diagnostika AT mfd DOT lv (atbilde uz Jūsu jautājumiem e-pastā tiek sniegta 2 darba dienu laikā)