Esi vesels! Seko mums:

Testi un izmeklēšanas metodes

 

 

BĒRNIEM

Ja bērnam ir biežas angīnas, tonzilīti vai alerģijas – izsaucējs v.b. A grupas Beta hemolītiskais streptokoks. Laboratorijā, saņemot ārsta nosūtītas pacienta iztriepes no kakla, 15 minūšu laikā ir pārbaudīts gan bērns, gan vecāki.

Vēdera izejas traucējumu (caurejas, aizcietējumi, dispepsija) diagnostika – Rota vīrusa, G. lamblia un citu zarnu parazītu noteikšana, kas īpaši aktuāla, ja mājas ir dzīvnieki!

 

METABOLIZMA TRAUCĒJUMU diagnostika – pateicoties jaunām tehnoloģijām, mēs piedāvājam plašu bioķīmijas izmeklējumu spektru - ātri un kvalitatīvi!

Īpaši vēlamies pievērst Jūsu uzmanību D vitamīnam! Ja organisms saņem pietiekami daudz ultravioletā starojuma, nepieciešamība pēc D vitamīna ir pilnībā kompensēta. Tomēr  D vitamīna daudzums sintezētu saules staru iedarbībā ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Mēs iesakām pārbaudīt D vitamīna daudzumu organismā, gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo īpaši pēc 50 gadiem!

 

ENDOKRINOLOĢIJA

Hormonālu traucējumu problēma paliek vienmēr aktuāla, mēs piedāvājam pārbaudīt plašā spektrā Vairogdziedera hormonus un antivielas, pacientiem ar cukura diabētu - noteikt ne tikai glikozes līmeni, bet, ar modernākam izmeklēšanas metodēm, arī Glikolizēto hemoglobīnu (HbA1C) un Mikroalbumīnu urīnā.

 

SIRDS-ASINSVADU SASLIMŠANAS

Mūsu laboratorijā nosaka APTL testu, Protrombīna kompleksu un INR. Šiem rādītājiem ir būtiska nozīme sirds-asinsvadu saslimšanu diagnostikā un terapijā.

 

UROLOĢIJA

Vīriešiem piedāvājam veikt PSA testu, kas aktuāls pie prostatas saslimšanām (prostatīts, prostatas adenoma, vēzis).

 

INFEKCIJAS

  • B un C HEPATĪTU skrīnings
  • Plaša spektra seksuāli-transmisīvo slimību (STS) un HIV/AIDS infekciju diagnostika!

 

Akreditācijas sfēras:

 

Laboratorijā var saņemt speciālista konsultāciju par veiktajiem laboratorijas izmeklējumiem: Tel. 67134140.

 


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.