Esi vesels! Seko mums:

Speciālisti

 

Dr.Ilona Hvoščinska

Kardioloģe, fiziskās slodzes testa un elektrokardiogrāfijas metodes ārste

 

Kaņiera iela 10a, 67186595

Vienības gatve 109 67131316

 

@mail ilona.hvoscinska AT mfd DOT lv


Ilona Hvoščinska 1997.g. pabeigusi Krievijas valsts medicīnas universitāti Maskavā, ārstniecības fakultāti. Strādājusi klīniskā ordinatūra terapijā izglītojoši zinātniskā medicīnas centrā Krievijas Federācijā. Laika periodā no 2000. – 2007. gadam kardioloģe-ordinatore klīniskās universitātes slimnīcas “Gaiļezers”, kardioloģijas nodaļā. Kopš 2007. gada ir kardioloģe MFD Kardiocentrā, funkcionālās diagnostikas sertificēta ārste. Ārste pastāvīgi papildina savas zināšanas zinātniski–praktiskās lekcijās, semināros, konferencēs, kongresos kā Baltijas valstīs, tā arī aiz tās robežām. Eiropas kardioloģiskās biedrības dalībniece.


Ārste:

Uzticība pamatprincipam - mīlēt pacientu!

No šī principa izriet ārstēšanas stratēģija: precīza diagnoze, maksimāli efektīva terapija.

Atcerēties par pacienta prioritāti, censties atrast saikni sirds slimībai ar citām kaitēm, saprast saslimšanas iemeslu un attīstības mehānismu

 

Dr.Oļegs Orlovs

Kardiologs, fiziskās slodzes testa

un elektrokardiogrāfijas, ehokardiogrāfijas metodes ārsts


Kaņiera iela 10a,  67186595

Vienības gatve 109, 67131316


olegs.orlovs AT mfd DOT lv


Oļegs Orlovs 1989. gadā pabeidzis 2. Ļeņingradas medicīnas institūtu (Mechnikova Akadēmija), profilaktiskās medicīnas fakultāti. Uzsācis savas darba gaitas internatūrā, specializējoties arodslimību saslimšanās, vēlāk ātrās medicīniskās palīdzības ārsts Rīgā un Jūrmalā. Kardiologa specialitāti apguvis Rīgas 1. slimnīcā un „ Gaiļezers” staionārā. Laika periodā no 2004.-2007.gadam kardiologs, funkcionālās diagnostikas ārsts, ehokardiogrāfijas metodes ārsts Latvijas Olimpiskajā Vienībā un vienlaicīgi kardiologs un ehokardiogrāfijas metodes ārsts klīniskajā Universitātes slimnīcā “Gaiļezers”, kardioloģijas nodaļā. Kopš 2007. gada kardiologs, ehokardiogrāfijas metodes ārsts, funkcionālās diagnostikas ārsts MFD Kardiocentrā.

Papildus pieredze un izglītība: kvalifikācijas paaugstināšanas kursi kardioloģijā, ehokardiogrāfijā, veloergometrijā P. Stradiņa universitātē, Vācijā, Francijā, Lielbritānijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā; dalībnieks vispasaules un Eiropas ehokardiogrāfijas kongresos (Marokā, Grieķijā, Čehijā, Portugālē, Krievijā, Kolumbijā); zinātniskais referāts XI Vispasaules ehokardiogrāfijas kongresā Grieķijā par tēmu ‘Kreisā kambara papildus horda un aortālā regulācija”. Pastāvīgs dalībnieks zinātniski – praktiskajās lekcijās, semināros, konferencēs, kongresos Baltijā, kā arī aiz tās robežām.

 

Ārsts:

Noteikt precīzu diagnozi - pats grūtākais uzdevums, ar kuru dienu no dienas nākas saskarties. Tam palīdz fundamentālo zināšanu krājums, ārsta intuīcija un dziļa sapratne par dažādiem cilvēka dvēseles stāvokļiem.

 

Darba pamatprincips: “Tur kur ir mīlestība pret cilvēkiem, tur ir mīlestība pret ārstniecības mākslu” (Paracels).


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.