Esi vesels! Seko mums:

Zobārstniecība

MFD Veselības grupas zobārstniecības klīnikās Jums sniegs visa veida kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus. Jūsu vizīte zobārstniecības klīnikā būs komfortabla un labu rezultātu nodrošinās mūsu speciālistu gadiem uzkrātā pieredze, mūsdienīga aparatūra un patīkama atmosfēra.

 

Mūsu klīnikās («NovaDent» Zolitūdes ielā 24, Stabu ielā 52, S. Eizenšteina ielā 23, Burtnieku ielā 33, Valdeķu ielā 65, Rīgā, un zobārstniecības kabinetā «Dziedniecība» Rušonu ielā 15, Rīgā) bērni līdz 18 gadu vecumam var saņemt kvalitatīvu zobārstniecības palīdzību bez maksas.


Mūsu zobārstniecības klīnikas atrodas Rīgas centrā, kā arī mikrorajonos – Purvciemā, Mežciemā, Ķengaragā, Ziepniekkalnā.

 

Aicinām Jūs apmeklēt zobārstniecības klīnikas Jums izdevīgā laikā.


 
 

Zobu taisnošana ar elaineriem

Zobu taisnošana ar elaineriem Ideāls smaids reizēm šķiet nesasniedzams mērķis – ne visus cilvēkus daba ir apveltījusi ar taisniem, skaistiem zobiem. Sakodienu iespējams koriģēt ar breketēm, taču bieži vien pieaugušie nevēlas izmantot šo metodi, jo tas... Lasīt tālāk →

PRF metode

PRF metode MFD Zobārstniecībā izmantojam PRF metodi. PRF - ar šūnām bagāts asiņu koncentrāts, kas ir pilnīgi dabīgs, iegūts no paša asinīm un nerada nekādas nevēlamas blakusparādības. Zobārstniecībā ārstēšanu ar PRF metodi veic... Lasīt tālāk →


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.