Ginekoloģes N. Požilenkovas pieņemšana MFD Veselības punktā - Rīga Plaza

Publicēts: 28 05 2020

MFD Veselības punktā - Rīga Plaza (Mūkusalas iela 71, Rīga) uzsāk pieņemšanu ginekoloģe, USG speciāliste Dr. Nataļja Požilenkova. Ārste veic ginekologa pieņemšanu, ņems uzskaitē grūtnieces, kā arī veic visa veida ultrasonogrāfiju.

 

Nataļja Požilenkova ir pabeigusi Tjumenas Medicīnas Akadēmiju. Ir ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes sertifikātu, kā arī sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Pēdējos 10 gadus ārstespecializējas neauglības ārstēšanā, kā arī augsta riska grūtniecības saglabāšanā. Dr.Požilenkova ir Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas reproduktologu un embriologu sekcijas biedre, Cilvēku reprodukcijas asociācijas biedre Krievijā, aktīvi piedalās klīniskajos pētījumos neauglības ārstēšanas sarežģījumu profilakses jautājumos. Regulāri piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros kā Latvijā, tā arī ārzemēs. Kopš 2013. gada ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste

 

 

MFD Veselības punkts

T/C Rīga Plaza

Mūkusalas iela 71, Rīga

 66102010

 rigaplaza AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts