Esi vesels! Seko mums:

Zobu balināšana zobārsta kabinetā

Zobi ir cilvēka vizītkarte. Dzīves laikā zobu krāsa kļūst tumšāka, to nosaka mūsu paradumi. Zobiem ir poras – pārtikas produkti, tādi kā, vīns, kafija, tumšās ogas iesūcas zobu porās un ar laiku zobi paliek tumšāki. Īpaši nelabvēlīgi zobu krāsu ietekmē smēķēšana. Ja mērķtiecīgi netiek strādāts, lai padarītu savus zobus baltākus, paši tie tādi nekļūs.

 

Par procedūru

Uz pacienta zobiem tiek uzklāts balinošs gēls, tas satur ūdeņraža pārskābi un zobi tiek gaismoti ar heliolampu. Gaismas ietekmē no gēla izdalās skābeklis, kas iesūcas zoba dentīnā un sašķeļ tumšo pigmentāciju.

Zobu balināšana zobus nebojā!

 

Sagatavošanās

Zobu balināšanu drīkst veikt tikai veselā mutes dobumā un pirms tam nepieciešams veikt zobu higiēnu, tāpēc pirms plānojat veikt zobu balināšanu, piesakieties pie higiēnista, kurš Jums veiks zobu higiēnu un noteiks vai Jūsu zobi ir veseli.

 

Pēc procedūras

Pēc zobu balināšanas iespējams, ka Jūsu zobi būs jutīgi, tāpēc būs nepieciešams lietot līdzekļus jutīgiem zobiem. Zobu jutība pāriet.

 

Svarīgi!

Nav iespējams izbalināt zobu implantus vai plombes, jo plombes un implanti tiek pieskaņoti Jūsu tā brīža zobu krāsai. Zobu balināšana nebojā plombes un implantus, bet vienīgais veids tos pieskaņot jaunajai zobu krāsai ir tos nomainīt.

 


Pieteikties zobu balināšanai var:


Zobārstniecībā "ASTRA dent"

Rušonu iela 15, Rīga (Ķengarags)

 67732732,  67260799,

 29219861

info AT astradent DOT lv


Zobārstniecībā "Pārdaugava"

Vienības gatve 109, Rīga
 67
131316

pardaugava AT mfd DOT lv

206_19_26_561

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.