Dermatologs-venerologs Veselības punktā "Saharova"

Publicēts: 12 01 2022

MFD veselības punktā “Saharova” pieņemšanu uzsāk dermatologs-venerologs Lelde Reinberga.


Dermatovenerologa kompetencē ietilpst ādas strutainās un vīrusu radīto bojājumu slimību, neirodermatozes, ekzēmas, seborejas, psoriāzes, sarkanā plakanā ēdes, ādas parazitārās saslimšanas, dermatītu, eritēmu, ādas, nagu un gļotādu sēnīšu bojājumu, kā arī seksuāli transmisīvās infekcijas diagnostika un ārstēšana.


Dermatoloģe:

  • veic ādas veidojumu (dzimumzīmju, papilomu u.c.)  diagnostiku;
  • ārstē akūtas un hroniskas ādas slimības (autoimūnās, parazitārās, bakteriālās u.c.)
  • konsultē par problemātiskas ādas kopšanu;
  • veic seksuāli transmisīvo slimību (hlamidioze, gonoreja, trihomoniāze, sifiliss, ureaplazmoze, kandidoze) diagnostiku un ārstēšanu;
  • veic kārpu un papilomu noņemšanu ar šķidro slāpekli;
  • veic dermatoskopiju.

Pieņem pieaugušos un bērnus no zīdaiņu vecuma

Pieņemšanas laiks:

Otrdienās no 14:00 – 18:00

Trešdienās no 13:00 – 18:00


Pieejamas maksas un valsts apmaksātas konsultācijas.

Lai saņemtu valsts apmaksātu konsultāciju, nepieciešams ārsta nosūtījums.

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni 64581816.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.