Esi vesels! Seko mums:

COVID-19 vakcinācija

MFD Veselības grupa aicina ikvienu, izņemot nepilngadīgas personas līdz 12 gadu vecumam, pieteikties individuāli vakcinācijai pret Covid-19 MFD veselības centros un poliklīnikās:

 • MFD Iļģuciema poliklīnika, Buļļu iela 7, Rīga
 • MFD Veselības centrs "Dziedniecība", Rušonu iela 15, Rīga
 • MFD Veselības centrs "Pārdaugava", Vienības gatve 109, Rīga

Par brīvajām vietām un laikiem Jūs varat uzzināt zvanot uz MFD Vakcinācijas informatīvo tālruni - 66164601

 

 

Jauniešu vakcinācija

 

Sākot ar 02.06.2021 jaunieti vecumā no 12 – 13 gadiem vakcinācijai var pieteikt vecāki:

 • Iepriekš pārliecinoties, ka vakcinācijas punktā ir pieejama Pfizer – BioNTeCH ražotā vakcīna Comirnaty un Spikevax (Moderna)
 • Jauniešiem vecumā no 12 – 13 gadiem vakcinācija tiek veikta vecāka (mātes, tēva vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtnē!
 •  Nepieciešamie dokumenti, ierodoties uz vakcinācijas kabinetu:
 • Likumiskajam pārstāvim pase vai personas apliecība;
 • Likumiskajam pārstāvim apliecinošs dokuments par bērnu – ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta pilnvara;
 • Jaunietim pase vai personas apliecība (ja ir).

Jaunieši vecumā no 14 – 17 gadiem vakcinācijai var pieteikties patstāvīgi bez vecāku līdzdalības.


Svarīgi! Vakcinācija pret Covid-19 12 līdz 13 un 16-18 gadus veciem jauniešiem notiek ar Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty un Spikevax (Moderna)


Piesakot vai pierakstoties jaunieši uz vakcināciju, pirms tam jāpārliecinās,. kurā vakcinācijas punktā ir pieejama konkrētā izstrādātāja vakcīna - BioNTeCH ražotā vakcīna Comirnaty Spikevax (Moderna)Individuālā vakcinācija

 

Visiem ierašanās uz vakcināciju tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

Lūdzam ierasties ne ātrāk kā 5 minūtes pirms jums noteiktā vakcinācijas laika, līdzi ņemot Pasi vai ID karti.


 

Izbraukumu vakcinācija

 • Lai izplānotu izbraukumu vakcināciju un nodrošinātu vakcinācijas procesu gan privātpersonām gan uzņēmumu darbiniekiem, lūdzu sagatavojiet Jūsu uzņēmuma darbinieku (kuri vēlas vakcinēties) sarakstu, minot vakcinējamās personas vārdu, uzvārdu un personas kodu un telefona numuru. Sarakstā variet iekļaut arī darbinieku ģimenes locekļus (arī jauniešus vecumā no 16 līdz 17 gadiem), sniedzot arī par viņiem attiecīgo informāciju, nosūtot to uz vakcinacija AT mfd DOT lv 
 • Lūdzam arī norādīt par vakcināciju atbildīgo personu/kontaktpersonu Jūsu uzņēmumā: vārds, uzvārds, amats, telefona numurs, e-pasts.
 • Vienlaikus, ņemot vērā darbinieku darba laika maiņu grafiku, lūdzam apsvērt vēlamāko vakcīnas saņemšanas laiku.

Apliecinājuma saņemšana par vakcinācijas faktu


Informējam, ka sākot no 1. jūnija, iedzīvotājiem ir iespējams iekšzemes vajadzībām iegūt digitālo Covid-19 sertifikātu jeb apliecinājumu tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes, vai arī ir izslimojusi Covid-19. Turpmāk nav nepieciešams iekšzemes vajadzībām izsniegt iedzīvotājiem apliecinājumus. Plašāka informācija Nacionālā veselības dienesta tīmekļvietnē:


https://www.vmnvd.gov.lv/lv/digitalais-covid-19-sertifikatsPieteikties vakcinācijai citās veselības iestādēs ir iespējams:

-  vietnē www.manavakcina.lv;

-  pie sava ģimenes ārsta.


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.