MFD Veselības punkts - Rīga Plaza

Publicēts: 27 03 2019

MFD Veselības punkts - Rīga Plaza nodrošina plaša spektra medicīniskos pakalpojumus visiem modes un izklaides centra apmeklētājiem. Veselības punkts - Rīga Plaza  nodrošina saviem klientiem pieprasītāko speciālistu konsultācijas, laboratoriskos izmeklējumus, visa veida vakcinācijas, tostarp, pret eksotiskām saslimšanām.

 

Iemesli, kādēļ  izvēlēties MFD Veselības punktu -  Rīga Plaza:

  • profesionālu ārstu komanda,
  • jaunākās paaudzes diagnostikas iekārtas,
  • bezmaksas autostāvvietas,
  • strādājam katru dienu no 10.00 -21.00 ( tajā skaitā arī brīvdienās),
  • laipns un atsaucīgs personāls,
  • mūsdienīgs un mājīgs interjers.

MFD Veselības punkts piedāvā ultrasonogrāfijas izmeklējumus vēdera dobumam, krūtīm, prostatai, galvas un sirds asinsvadiem, kā arī ehokardiogrāfiju.


Vairāk informācijas: http://www.mfd.lv/rigaplaza 
MFD Veselības punkts

T/C Rīga Plaza

Mūkusalas iela 71, Rīga

 66102010

 rigaplaza AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts