Rūpes par veselību, nevis cīņa pret slimību!

Publicēts: 22 07 2022

Pēdējos gados mūs visus ir ietekmējusi COVID-19 pandēmija un ar to saistītie ierobežojumi. Tas ir iemesls, kādēļ daudziem no mums ir pasliktinājies veselības stāvoklis, iekavējies vai atcelts ārsta apmeklējums vai ir nepieciešams kāds svarīgs izmeklējums.


Mierīgais vasaras periods ir īstais laiks, lai veiktu profilaktiskus pasākumus savas veselības uzlabošanā.


Diagnostika - vadošā ārsta konsultācija, individuāli piemērotas analīzes, izmeklējumi, speciālistu konsultācijas.

Ārstēšana - personalizēts veselības atgūšanas un aprūpes plāns. Ilgtermiņa profilakse.


Atvaļinājumu laiks ir īstais brīdis, lai parūpētos par sevi un veltītu visu uzmanību veselības uzlabošanai.

Mūsu mērķis - lai mūsu pacienti būtu veseli, skaisti un laimīgi!


Vasaras atveseļošanās programmas:

Mēs esam nepārtrauktā saziņā un sadarbībā ar pacientiem un sekojam līdzi savu pacientu veselībai.  Pacienti, kuri izmantojuši kādu no mūsu kompleksajiem pakalpojumiem, atzīst Kompleksos izmeklējumus kā ērtus, uzticamus un ātri realizējamus.

 

Vairāk info un pieteikšanās šeit: https://checkup.mfd.lv/

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.