Balināšana
Esi vesels! Seko mums:

Balināšana

Mūsu klīnikas speciālisti piedāvā veikt profesionālu zobu balināšanu. Tas būs droši un efektīvi, jo balināšanai ārsta uzraudzībā rezultāts ir redzams uzreiz. Mūsu ārsti Jūsu zobu balināšanai izmantos tādu līdzekli, kas atbilst un ir derīgs tieši jūsu zobiem un smaganām. Šajā procesā ir svarīgi pielietot pareizu balināšanas līdzekļa veidu un tā koncentrāciju.  Kā arī Jūsu zobiem tiks izgatavota speciāla kappa balināšanai. Nestandarta (individuāli neizgatavota) kappa var bojāt smaganas vai plombas, tā var izraisīt vemšanas refleksu, vai pat smakšanu.

 

Jebkuras balināšanas pamatā ir oksidācijas procesi, ko rada skābekļa iedarbība uz zobu audiem, bet siltuma un gaismas (polimerizācijas lampas, lāzeri) plūsmas aktivizē šo reakciju. No šīs iedarbības ir atkarīgs procedūras ilgums. Atrast preparātu, kas garantētu lielisku smaidu ļoti īsā laikā, nekad nav bijis viegli. Mūsdienās zobu balināšanas komplektus var iegādāties arī lielveikalā un lietot mājās patstāvīgi, bet tomēr nevajadzētu aizmirst, ka zobu balināšana bez speciālista uzraudzības mājas apstākļos var radīt dažādus sarežģījumus. Daudzi pētījumi liecina, ka šie preparāti var saturēt vielas, kas bojā smaganas un citus mutes dobuma mīkstos audus un tie var būt bīstami, tos norijot.

 

Zobu balināšanu var veikt ar speciālu zobu pastu un speciālu balināšanas metožu palīdzību mājas apstākļos. Balinošajām zobu pastām vairumā ir ļoti augsta abrazivitāte un tās padara zobus baltākus, efektīvi likvidējot zobu aplikumu, taču šīs zobu pastas nevar izmainīt zobu emaljas krāsu. Jāatceras,  ka balinošu zobu pastu ilglaicīga lietošana paaugstina zobu jūtīgumu un zobu emaljas nodilumu.

 

Sniegbaltam un atvērtam smaidam ir sevišķa nozīme. Mūsdienās skaisti, balti zobi ir ne tikai labas veselības pazīme, bet arī labklājības simbols. Balta, līdzena zobu rinda piešķir cilvēkam pārliecību par sevi. Taču dabiskā zobu emaljas krāsa ļoti bieži nav balta. Bez tam, tējas, kafijas un sarkanvīna lietošana un smēķēšana nelabvēlīgi ietekmē zobu krāsu. Zobu baltumu Jums palīdzēs atgūt mūsdienīgas zobu balināšanas metodes.

206_19_26

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.