Будь здоров! Следи за нашими новостями:

Календарь выездов

Служба Мобильной диагностики МФД отправилась в поездки по регионам Латвии с целью предоставить жителям возможность получать услуги диагностики, которые не доступны в местных поликлиниках.


Календарь выездов:





Услуги и особые цены мобильной диагностики*:

Рентген:

- 1 проекция - 9.00 EUR.

 

Маммография:

- с направлением NVD - БЕСПЛАТНО;

- с направлением семейного врача - 3.00 EUR;

- платное - 25.00 EUR.

 

3D Автоматическая ультрасонография грудной клетки - 20.00 EUR

Подробнее о исследовании: http://www.mfd.lv/ru/3d-krusu-automatiska-usg


Все виды анализов крови и мочи


Анализ витамина D - 6.00 EUR


Электрокардиография:

- 5.00 EUR


* Спектр услуг может отличаться


Для получения услуг мобильной диагностики необходимо зарегистрироваться по телефону 25431313 или телефонамуказанным в календаре выездов!


Медицинская группа

МФД призывает семейных врачей регионов информировать пациентов о возможностях проведения конкретных исследований, а также звонить или писать и информировать о специалистах, которых они хотели бы встретить в своем регионе в рамках Мобильной диагностики.


Больше информации для клиентов, врачей по тел. 25431313 или по электронной почте mobiladiagnostika AT mfd DOT lv.


Следите за информацией в этом разделе и узнайте, когда Мобильная диагностика будет гостить в Вашем городе! 

AUGUSTS

Laiks

S

1





P

2

Mazsalaca, Parka iela 1, Tirgus laukums

10:00-17:00

Rūjiena, Valdemāra iela 26, pie senioru mājas

10:00-17:00

O

3

 Preiļi, Raiņa bulvāris 22, pie VID ēkas

 10:00-17:00

Vangaži, Parka iela 2, pie ambulances

10:00-17:00

T

4

Mērsrags, Lielā iela 12, pie kultūras nama

10:00-17:00

Gulbene, Bērzu iela 20, Stāvlaukumā

10:00-17:00

C

5

Balvi, Sporta iela 1, pie parka estrādes

10:00-17:00

Skaistkalne, Kurmenes iela 1, pie kultūras nama

10:00-17:00

P

6

Suntaži, pie kultūra nama, pie kultūras centra

10:00-17:00

Cēsis, Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

7





Sv

8





P

9

Priekuļi, Dārza iela 6, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

Līvāni, Zaļā iela 44, Slimnīcas teritorijā

10:00-17:00

O

10

Ragana, Saules iela 1a, pie doktorāta

10:00-17:00

Jēkabpils, Blaumaņa iela 27, pie ģimnāzijas

10:00-17:00

T

11

Liepa/Rauna, Stāvvieta pie “Mazās Ellītes”

10:00-17:00

Ikšķile, Daugavas prospekts 34, pie Veselības veicināšanas centra

10:00-17:00

C

12

Valka, Raiņa iela 28a, pie Valsts ģimnāzijas

10:00-17:00

Aloja, Rīgas iela 4, pie dienas centra

10:00-17:00

P

13

Gulbene, Bērzu iela 20, stāvlaukumā

10:00-17:00

Cēsis, Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

14





Sv

15





P

16

Engure, Centra iela 2a, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

Priekule, Aizputes iela 5, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

O

17

Gulbene, pie bērnudārza “Pienenīte”

10:00-17:00

Koknese, Zaļā tirgus laukumā

10:00-17:00

T

18

Nītaure, Jaunā iela 20, pie doktorāta

10:00-17:00

Balvi, Sporta 1, pie parka estrādes

10:00-17:00

C

19

 Zaube, “Bērzaines”, pie doktorāta

10:00-17:00

 Smiltene, Dakteru iela 14, pie Sarkanā krusta vecās slimnīcas

 10:00-17:00

P

20

Madliena, pie pagastmājas

10:00-17:00

Gulbene, Bērzu ielā 20, stāvlaukumā

10:00-17:00

S

21





Sv

22





P

23

Jaunjelgava, Vecpilsētas parka malā uz Lāčplēša ielas

10:00-17:00

Lielvāarde, Raiņa iela 5, pie ambulances

10:00-17:00

O

24

 Rūjiena, Valdemāra iela 26, pie senioru mājas

10:00-17:00

 Jēkabpils, Blaumaņa iela 27, pie ģimnāzijas

10:00-17:00

T

25

 Kārsava, Teātra iela 12, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

 Sigulda, Raiņa iela 3, pie bijušās autoostas

10:00-17:00

C

26

Vilces pag. “Ziedkalnes 3”, Sociālais aprūpes centrs

10:00-17:00

Valka, Raiņa iela 28A, pie ģimnāzijas pagalmā

10:00-17:00

P

27

Preiļi, Raiņa bulvāris 22, pie VID ēkas

10:00-17:00

Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

28





Sv

29





P

30

Carnikava, Jūras iela 1a , pie kultūras centra

10:00-17:00

Dagda, Brīvības iela 29, pie garāžām

10:00-17:00

O

31

Ainaži, Kr. Valdemāra iela 5, Ainažu kultūras nams

10:00-17:00





AUGUSTS

Laiks

S

1





P

2

Mazsalaca, Parka iela 1, Tirgus laukums

10:00-17:00

Rūjiena, Valdemāra iela 26, pie senioru mājas

10:00-17:00

O

3

 Preiļi, Raiņa bulvāris 22, pie VID ēkas

 10:00-17:00

Vangaži, Parka iela 2, pie ambulances

10:00-17:00

T

4

Mērsrags, Lielā iela 12, pie kultūras nama

10:00-17:00

Gulbene, Bērzu iela 20, Stāvlaukumā

10:00-17:00

C

5

Balvi, Sporta iela 1, pie parka estrādes

10:00-17:00

Skaistkalne, Kurmenes iela 1, pie kultūras nama

10:00-17:00

P

6

Suntaži, pie kultūra nama, pie kultūras centra

10:00-17:00

Cēsis, Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

7





Sv

8





P

9

Priekuļi, Dārza iela 6, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

Līvāni, Zaļā iela 44, Slimnīcas teritorijā

10:00-17:00

O

10

Ragana, Saules iela 1a, pie doktorāta

10:00-17:00

Jēkabpils, Blaumaņa iela 27, pie ģimnāzijas

10:00-17:00

T

11

Liepa/Rauna, Stāvvieta pie “Mazās Ellītes”

10:00-17:00

Ikšķile, Daugavas prospekts 34, pie Veselības veicināšanas centra

10:00-17:00

C

12

Valka, Raiņa iela 28a, pie Valsts ģimnāzijas

10:00-17:00

Aloja, Rīgas iela 4, pie dienas centra

10:00-17:00

P

13

Gulbene, Bērzu iela 20, stāvlaukumā

10:00-17:00

Cēsis, Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

14





Sv

15





P

16

Engure, Centra iela 2a, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

Priekule, Aizputes iela 5, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

O

17

Gulbene, pie bērnudārza “Pienenīte”

10:00-17:00

Koknese, Zaļā tirgus laukumā

10:00-17:00

T

18

Nītaure, Jaunā iela 20, pie doktorāta

10:00-17:00

Balvi, Sporta 1, pie parka estrādes

10:00-17:00

C

19

 Zaube, “Bērzaines”, pie doktorāta

10:00-17:00

 Smiltene, Dakteru iela 14, pie Sarkanā krusta vecās slimnīcas

 10:00-17:00

P

20

Madliena, pie pagastmājas

10:00-17:00

Gulbene, Bērzu ielā 20, stāvlaukumā

10:00-17:00

S

21





Sv

22





P

23

Jaunjelgava, Vecpilsētas parka malā uz Lāčplēša ielas

10:00-17:00

Lielvāarde, Raiņa iela 5, pie ambulances

10:00-17:00

O

24

 Rūjiena, Valdemāra iela 26, pie senioru mājas

10:00-17:00

 Jēkabpils, Blaumaņa iela 27, pie ģimnāzijas

10:00-17:00

T

25

 Kārsava, Teātra iela 12, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

 Sigulda, Raiņa iela 3, pie bijušās autoostas

10:00-17:00

C

26

Vilces pag. “Ziedkalnes 3”, Sociālais aprūpes centrs

10:00-17:00

Valka, Raiņa iela 28A, pie ģimnāzijas pagalmā

10:00-17:00

P

27

Preiļi, Raiņa bulvāris 22, pie VID ēkas

10:00-17:00

Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

28





Sv

29





P

30

Carnikava, Jūras iela 1a , pie kultūras centra

10:00-17:00

Dagda, Brīvības iela 29, pie garāžām

10:00-17:00

O

31

Ainaži, Kr. Valdemāra iela 5, Ainažu kultūras nams

10:00-17:00





AUGUSTS

Laiks

S

1





P

2

Mazsalaca, Parka iela 1, Tirgus laukums

10:00-17:00

Rūjiena, Valdemāra iela 26, pie senioru mājas

10:00-17:00

O

3

 Preiļi, Raiņa bulvāris 22, pie VID ēkas

 10:00-17:00

Vangaži, Parka iela 2, pie ambulances

10:00-17:00

T

4

Mērsrags, Lielā iela 12, pie kultūras nama

10:00-17:00

Gulbene, Bērzu iela 20, Stāvlaukumā

10:00-17:00

C

5

Balvi, Sporta iela 1, pie parka estrādes

10:00-17:00

Skaistkalne, Kurmenes iela 1, pie kultūras nama

10:00-17:00

P

6

Suntaži, pie kultūra nama, pie kultūras centra

10:00-17:00

Cēsis, Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

7





Sv

8





P

9

Priekuļi, Dārza iela 6, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

Līvāni, Zaļā iela 44, Slimnīcas teritorijā

10:00-17:00

O

10

Ragana, Saules iela 1a, pie doktorāta

10:00-17:00

Jēkabpils, Blaumaņa iela 27, pie ģimnāzijas

10:00-17:00

T

11

Liepa/Rauna, Stāvvieta pie “Mazās Ellītes”

10:00-17:00

Ikšķile, Daugavas prospekts 34, pie Veselības veicināšanas centra

10:00-17:00

C

12

Valka, Raiņa iela 28a, pie Valsts ģimnāzijas

10:00-17:00

Aloja, Rīgas iela 4, pie dienas centra

10:00-17:00

P

13

Gulbene, Bērzu iela 20, stāvlaukumā

10:00-17:00

Cēsis, Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

14





Sv

15





P

16

Engure, Centra iela 2a, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

Priekule, Aizputes iela 5, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

O

17

Gulbene, pie bērnudārza “Pienenīte”

10:00-17:00

Koknese, Zaļā tirgus laukumā

10:00-17:00

T

18

Nītaure, Jaunā iela 20, pie doktorāta

10:00-17:00

Balvi, Sporta 1, pie parka estrādes

10:00-17:00

C

19

 Zaube, “Bērzaines”, pie doktorāta

10:00-17:00

 Smiltene, Dakteru iela 14, pie Sarkanā krusta vecās slimnīcas

 10:00-17:00

P

20

Madliena, pie pagastmājas

10:00-17:00

Gulbene, Bērzu ielā 20, stāvlaukumā

10:00-17:00

S

21





Sv

22





P

23

Jaunjelgava, Vecpilsētas parka malā uz Lāčplēša ielas

10:00-17:00

Lielvāarde, Raiņa iela 5, pie ambulances

10:00-17:00

O

24

 Rūjiena, Valdemāra iela 26, pie senioru mājas

10:00-17:00

 Jēkabpils, Blaumaņa iela 27, pie ģimnāzijas

10:00-17:00

T

25

 Kārsava, Teātra iela 12, pie Latvijas aptiekas

10:00-17:00

 Sigulda, Raiņa iela 3, pie bijušās autoostas

10:00-17:00

C

26

Vilces pag. “Ziedkalnes 3”, Sociālais aprūpes centrs

10:00-17:00

Valka, Raiņa iela 28A, pie ģimnāzijas pagalmā

10:00-17:00

P

27

Preiļi, Raiņa bulvāris 22, pie VID ēkas

10:00-17:00

Raiņa iela 4, pie Cēsu domes

10:00-17:00

S

28





Sv

29





P

30

Carnikava, Jūras iela 1a , pie kultūras centra

10:00-17:00

Dagda, Brīvības iela 29, pie garāžām

10:00-17:00

O

31

Ainaži, Kr. Valdemāra iela 5, Ainažu kultūras nams

10:00-17:00




42_437_439