MFD Veselības grupa atklāj mūsdienīgu filiāli MFD «Veselības punkts» T/C Rīga Plaza

Publicēts: 10 01 2018

MFD Veselības grupa, kas pakalpojumus sniedz 4 veselības centros un 27 doktorātos un struktūrvienībās, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71, Rīgā, atklāj jaunu MFD «Veselības punktu» – vienu no modernākajiem medicīnas pakalpojumu centriem, kas specializējas augstākās kvalitātes laboratorisko izmeklējumu veikšanā, plaša spektra vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā, kā arī piedāvā ārstu konsultācijas, diagnostikas pakalpojumus un ārstniecisko masāžu. Īpaša uzmanība jaunajā centrā tiek pievērsta sieviešu veselībai, par kuru rūpēsies MFD Sieviešu veselības centrs «Vita».


MFD Veselības punkts – Rīga Plaza klientiem būs atvērts katru dienu no 10.00 līdz 21.00, līdz ar to ambulatorie medicīniskie pakalpojumi iedzīvotājiem būs pieejami arī brīvdienās.


Jau tika ziņots, ka 2017. gada maijā Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 70, durvis vēra pirmais MFD Veselības grupas «Veselības punkts», kas specializējas laboratorisko izmeklējumu veikšanā un vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā biznesa un atpūtas ceļotājiem, kā arī piedāvā ārstu-speciālistu konsultācijas. Filiāle īsā laika posmā kļuva par populāru un iecienītu vietu medicīnisko pakalpojumu saņemšanai.


MFD ir viena no lielākajām daudzprofilu veselības aprūpes iestādēm valstī. MFD Veselības grupu pārstāv veselības centri Pārdaugava, Iļģuciems, Dziedniecība un Možums-1, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri Vita, zobārstniecības klīnikas ASTRA dent un NovaDent. MFD Veselības grupā strādā vairāk nekā 800 speciālistu liels kolektīvs. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD Veselības grupas pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošināt savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniegt efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.


Vairāk informācijas par MFD Veselības punkts - Rīga Plaza: www.mfd.lv/rigaplaza 
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts