Esi vesels! Seko mums:

VALSTS FINANSĒTS MAGNĒTISKĀS REZONANSES IZMEKLĒJUMS


Jums ir iespēja pieteikties uz valsts finansētu MAGNĒTISKĀS REZONANSES (MR) ar ārsta speciālista nosūtījumu (piemēram: neirologa, traumatologa, utt...). MR izmeklējums būs pieejams 1 mēneša laikā.

Lai pieteiktos MR izmeklējumam, lūdzu, aizpildiet anketu un mēs ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas, zvanot uz Jūsu norādīto tālruņa numuru. Tādēļ, lūdzu, pārliecināties, ka esiet to korekti ievadījis!


Cena:
28EUR (MR izmeklējumam bez kontrastvielas)
35EUR (MR izmeklējums ar kontrastvielu)


Ņemiet vērā!
  • Valts finansētam MR izmeklējumam drīkstiet pieteikties tikai tad, ja Jums jau ir ārsta speciālista nosūtījums (piemēram: neirologa, traumatologa, utt...), kuram ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu (NVD). Ģimenes ārsta nosūtījums neder.
  • Informējam, ka mēs zvanām ne vairāk kā 5 reizes 5 dienu laikā.


SVARĪGI!
Ja Jūs pēdējo 14 dienu laikā esiet atgriezies no ārzemēm vai kontaktējāties ar kādu, kurš atgriezies vai saslimis ar COVID-19, uz MFD Veselības grupas filiālēm nedrīkst nākt! Būsim atbildīgi un neļausim vīrusam izplatīties!
* Obligāti aizpildāmi lauki


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.