Esi vesels! Seko mums:

VALSTS FINANSĒTS MAGNĒTISKĀS REZONANSES IZMEKLĒJUMS


Jums ir iespēja pieteikties uz valsts finansētu MAGNĒTISKĀS REZONANSES (MR) ar ārsta speciālista nosūtījumu. MR izmeklējums būs pieejams 1 mēneša laikā.

Lai pieteiktos MR izmeklējumam, lūdzu, aizpildiet anketu un mēs ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas, zvanot uz Jūsu norādīto tālruņa numuru. Tādēļ, lūdzu, pārliecināties, ka esiet to korekti ievadījis!


Cena:
28EUR (MR izmeklējumam bez kontrastvielas)
35EUR (MR izmeklējums ar kontrastvielu)


Ņemiet vērā!
  • Valts finansētam MR izmeklējumam drīkstiet pieteikties tikai tad, ja Jums jau ir ārsta speciālista nosūtījums, kuram ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu (NVD). Ģimenes ārsta nosūtījums neder.
  • Informējam, ka mēs zvanām ne vairāk kā 5 reizes 5 dienu laikā.


SVARĪGI!
Ja Jūs pēdējo 14 dienu laikā esiet atgriezies no ārzemēm vai kontaktējāties ar kādu, kurš atgriezies vai saslimis ar COVID-19, uz MFD Veselības grupas filiālēm nedrīkst nākt! Būsim atbildīgi un neļausim vīrusam izplatīties!
Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.