Esi vesels! Seko mums:

Gastroenterologs

Gastroenteroloģija ir medicīnas nozare, kas pētī gremošanas orgānu uzbūvi, darbību, slimības, to ārstēšanu un profilaksi. Reti kurš cilvēks ne reizi nav sastapies ar nepatīkamām sajūtām vēderā. Daudzi ar šo problēmu mēģina tikt galā pašu spēkiem, tomēr gastroenterologi iesaka šādās situācijās konsultēties ar savu ārstējošo ārstu, jo šīs it kā niecīgās problēmas var slēpt nopietnas saslimšanas.

 

Gastroenterologa kabinetā iespējams veikt kuņģa-zarnu trakta darbības patoloģiju diagnostiku un ārstēšanu, tajā skaitā akūtu un hronisku gremošanas orgānu slimību (hronisks gastrīts, atviļņa slimība, kairinātas resnās zarnas sindroms, hroniska kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, zarnu asinsvadu slimības, neinfekciozi kolīti, hronisks pankreatīts, holecistīts un aknu slimības u.c.) ārstēšanu.


MFD Veselības centrs ''Pārdaugava''

Gaļina Čui

Svetlana Čui

 

MFD Veselības centrs ''Iļģuciems''

Irēna Barkovska

Viktorija Mokricka 

Eduards Krustiņš

Ēriks Čiblis


MFD Veselības centrs ''Dziedniecība''

Gaļina Čui 

Svetlana Čui


Veselības centrs "Možums-1"

Irēna Barkovska

Svetlana Čui


MFD Veselības punkts - Dzirnavu 70 

Svetlana Čui

230_232_267Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.