Esi vesels! Seko mums:

Informācija personām ar funkcionāliem traucējumiem


Informācija par pacientu apkalpošanu, kuriem ir funkcionāli traucējumi.

 1. Veselības centrs nodrošina automātisko ratiņu pacēlāju, no ieejas līdz 2. stāvam.
 2. Ratiņu pacēlājs ir darbināms gan no veselības centra ieejas durvju puses, gan 2. stāva kāpņu stāvlaukuma.
 3. Pie ratiņu pacēlāja ir lietošanas instrukcija.
 4. Pacientiem pārvietošanos pa citiem stāviem nodrošina ēkas lifts.
 5. Tualetes pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem ir pieejamas ēkas 3. un 5. stāvos.

 1. SIA „Možums-1” speciālistu un ģimenes ārstu prakšu, kas darbojas Rīgā, Bruņinieku ielā 8, kabinetu atrašanās vieta redzama uz lielā informācijas dēļa.
 2. Ja nepieciešami ratiņi vai Jūsu ratiņu gabarīti ir lielāki par lifta durvīm, lūdzam zvanīt pa tālruni: 67273435, 20369733, 26623251.
 3. Visos kabinetos ir nodrošināta vides pieejamība un pakalpojumu sniegšana personām ar funkcionāliem traucējumiem.
 4. Personu ar funkcionāliem traucējumiem iekļūšanu iestādē un pārvietošanos pa telpām nodrošina reģistratūras un Ārstu prakšu personāls.
 5. Lai informētu iestādes un ārstu prakšu personālu un nodrošinātu ērtākas un savlaicīgākas veselības aprūpes saņemšanas iespējas personām ar funkcionāliem traucējumiem var iepriekš pieteikt veselības aprūpes pakalpojumu pa tālruni: 67273435, 20369733, 26623251 vai elektroniski nosūtot pieteikumu uz: mozums AT mfd DOT lv.
 6. Personām ar dzirdes traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti, saziņā izmantojot vizuālo informāciju, t.sk. bultiņu norādi un, ja nepieciešams, saraksti.
 7. Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar redzes traucējumiem tiek nodrošināti, ja nepieciešams, iesaistot iestādes vai Ārstu prakšu personālu, ērtākai pārvietošanās iespēju nodrošināšanai un cita atbalsta sniegšanai.
 8. Personām ar garīga rakstura traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem viegli uztveramā valodā.
 9. Papildus informāciju par iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus iestādē un Ārstu praksēs var iegūt sazinoties pa tālruni: 67273435, 20369733, 26623251.
74_205_383Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.