Esi vesels! Seko mums:

Zobārstniecība "NovaDent" Stabu 52

  1. SIA „Veselības korporācija” speciālistu, kas darbojas Rīgā, Stabu ielā 52, kabinetu atrašanās vieta redzama uz informācijas dēļa.
  2. Doktorātā nav nodrošināta vides pieejamība un pakalpojumu sniegšana personām ar kustību traucējumiem.
  3. Personām ar dzirdes traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti, saziņā izmantojot vizuālo informāciju un, ja nepieciešams, saraksti.
  4. Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar redzes traucējumiem tiek nodrošināti, ja nepieciešams, iesaistot doktorāta personālu, ērtākai pārvietošanās iespēju nodrošināšanai un cita atbalsta sniegšanai.
  5. Personām ar garīga rakstura traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem viegli uztveramā valodā, ja nepieciešams, izmantojot piktogrammas(simbolu sistēmu).
  6. Lai saņemtu papildus informāciju un informētu doktorāta personālu un nodrošinātu ērtākas un savlaicīgākas veselības aprūpes saņemšanas iespējas personām ar redzes, dzirdes vai garīga rakstura traucējumiem var iepriekš pieteikt veselības aprūpes pakalpojumu pa tālruni: 67506905 vai elektroniski nosūtot pieteikumu uz: novadent AT mfd DOT lv
  7. Tuvākā ārstniecības iestāde, kurā ir iespējams saņemt veselības aprūpes pakalpojumus personām ar kustību traucējumiem ir: RAKUS stacionārs „Gaiļezers ” Hipokrāta 2 (t.67042424)
  8. Tuvākā zobārstniecība, kurā ir iespējams zobārsta pakalpojumus personām ar kustību traucējumiem ir: Rīgas 1.slimnīca, Zobārstniecība, t. 67274546, P-P.  8:00 – 19:00, Se. 9:00 – 15:00, Bruņinieku 5, Rīga , LV-1001
1_394_429Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.