Esi vesels! Seko mums:

Hematologs

Iepazīstiet aizraujošo hematoloģijas pasaul, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu! 

 

Ja Jūs aizrauj asiņu un to traucējumu izpēte, un Jūs vēlaties mainīt pacientu dzīvi, diagnosticējot un ārstējot hematoloģiskās saslimšanas - pievienojieties MFD Veselības grupas rezidentūras programmai un kļūstiet par speciālistu hematoloģijā, un līderi cīņā pret asins slimībām!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa velta īpašu uzmanību izcilībai hematoloģijas un asins slimību aprūpes jomā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus hematoloģisko saslimšanu novērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā, sākot no anēmijas līdz leikēmijai.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas hematoloģijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: izmantojot strukturētu un praktisku apmācību programmu, iegūstiet praktiskās zināšanas, diagnosticējot un ārstējot plašu hematoloģisku traucējumu klāstu, tostarp asiņošanas traucējumus, recēšanas traucējumus un asins vēzi.
  • Visprogresīvākās ārstēšanas metodes: izmantojiet jaunākās tehnoloģijas un terapeitiskās metodēs, lai nodrošinātu novatorisku ārstēšanu un uzlabotu pacientu rezultātus.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas hematoloģijā, izpētīt jaunas ārstēšanas pieejas un veicināt progresu šajā jomā.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar onkologiem, patologiem un citiem speciālistiem, lai sniegtu visaptverošu aprūpi pacientiem ar sarežģītiem hematoloģiskajām saslimšanām.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar hematoloģiju un ir apņēmušies sniegt līdzjūtīgu, uz pacientu vērstu aprūpi personām ar asins slimībām. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu sākumu Jūsu karjeras mērķu sasniegšanai.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju kļūt par līderi hematoloģijā un sniegt savu ieguldījumu šajā jomā, uzlabojot dzīves kvalitāti pacientiem ar asins slimībām! 

 

230_160_702_709Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.