Esi vesels! Seko mums:

MFD ārsti ārpus Rīgas

 1. SIA „Dziedniecība”, SIA „medicīnas firma „Elpa”” speciālistu, kas darbojas:
  • Ādažos, Gaujas ielā 13/15;
  • Bauskā, Dārza ielā 7/1;
  • Dobelē, Brīvības ielā 11a;
  • Ogrē, Grīvas prospektā 29;
  • Vangažos, Parka ielā 2 kabinetu atrašanās vietas redzamas pie reģistratūras.
 2. Visos kabinetos ir nodrošināta vides pieejamība un pakalpojumu sniegšana personām ar funkcionāliem traucējumiem.
 3. Personu ar funkcionāliem traucējumiem iekļūšanu iestādēs un pārvietošanos pa telpām nodrošina reģistratūras un Ārstu prakšu personāls.
 4. Lai informētu iestādes un ārstu prakšu personālu un nodrošinātu ērtākas un savlaicīgākas veselības aprūpes saņemšanas iespējas personām ar funkcionāliem traucējumiem var iepriekš pieteikt veselības aprūpes pakalpojumu pa tālruni: 26156177.
 5. Personām ar dzirdes traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti, saziņā izmantojot vizuālo informāciju un, ja nepieciešams, saraksti.
 6. Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar redzes traucējumiem tiek nodrošināti, ja nepieciešams, iesaistot iestādes vai Ārstu prakšu personālu, ērtākai pārvietošanās iespēju nodrošināšanai un cita atbalsta sniegšanai.
 7. Personām ar garīga rakstura traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem viegli uztveramā valodā, ja nepieciešams, izmantojot piktogrammas (simbolu sistēmu).
 8. Papildus informāciju par iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus iestādē un Ārstu praksēs var iegūt sazinoties pa tālruni: 26156177.
 9. Tuvākās ārstniecības iestādes, kurās ir iespējams saņemt veselības aprūpes pakalpojumus personām ar funkcionāliem traucējumiem ir:
  • Veselības centrs „Možums-1”, Bruņinieku ielā 8, Rīgā (tālr. 67273435) - tuvākā ārstniecības iestāde filiālēm Ādažos; Gaujas ielā 13/15, Vangažos, Parka ielā 2;
  • MFD Veselības centrs „Pārdaugava”, Vienības gatvē 109, Rīgā (tālr. 67131316) - tuvākā ārstniecības iestāde filiālēm Bauskā, Dārza ielā 7/1; Dobelē, Brīvības ielā 11a; 
  • MFD Veselības centrs „Dziedniecība”, Rušonu ielā 15, Rīgā (tālr. 67131313) - tuvākā ārstniecības iestāde filiālei Ogrē, Grīvas prospektā 29.
1_394_557Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.