Esi vesels! Seko mums:

Terapija

Savlaicīgas un regulāras vizītes pie zobārsta sniegs pārliecību, ka Jums nedraud nopietnas mutes dobuma saslimšanas un visi zobi, kam laicīgi tiks konstatēts kariess, būs izārstēti. Mūsu klīnikas ārsti saplombēs slimos zobus, izmantojot labākos kompozītmateriālus, kuru sastāvs ir maksimāli tuvs zobu emaljas elastīgumam un cietībai. Šīs plombes tiek fiksētas zobā ar speciālas līmes – adrezīva palīdzību, kas nodrošina tās maksimālu piekļaušanos zobam un palielina plombes kalpošanas ilgumu. Vairums šo materiālu plombas satur fluoru, kas nostiprina arī zobu emalju. Katram no šiem materiāliem ir pieejama plašs krāsu spektrs, lai plombas krāsu varētu pieskaņot zoba krāsai. Tas ir īpaši būtiski, ja tiek plombēti priekšējie zobi.


Gadījumos, pat ja Jūsu zobs ir ļoti bojāts, ir iespējama zobu restaurācija, izmantojot gaismas kompozītmateriālus. Restaurācija ir kā alternatīva protezēšanai , kuru var veikt arī kroņiem, tai skaitā metāla keramikas kroņiem. To izmantošanas galvenā priekšrocība ir veselo zobu daļu saglabāšana un ārstēšanas ilguma samazināšana. Ārstēšanas procesā tiek izmantoti metāla vai stikla jonomēra štifti, kas nostiprinās zobu kanālos.

Būtiska uzmanība mūsu klīnikā tiek pievērsta stomatoloģisko saslimšanu profilaksei, kas nozīmē savlaicīgu pacienta informēšanu par iespējamām saslimšanām, kā ieteikumu regulāri apmeklēt higiēnistu, kas veiks zobu aplikuma noņemšanu ar ultraskaņas aparātu un zobu pulēšanu ar īpašām pastām, kas ļiks Jūsu zobiem izskatīties tīriem un smaganām izārstētām.

206_19_23Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.