Esi vesels! Seko mums:

Ķirurgs

Veidojiet ķirurģijas nākotni, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs virza aizraušanās ar izcilību ķirurģijā un esat apņēmies sniegt izcilu aprūpi pacientiem, kuriem nepieciešama Jūsu palīdzība? Pievienojieties MFD Veselības grupas rezidentūras programmai un kļūstiet par kvalificētu ķirurgu, kas ir sagatavots, lai risinātu sarežģītas ķirurģiskas problēmas un uzlabotu pacientu dzīvi!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa augsti novērtē izcilību ķirurģijā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ķirurgus par jaunākajām ķirurģiskajām metodēm, tehnoloģijām un ļaut pielietot savas zināšanas praksē.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas ķirurģijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktisku pieredzi ķirurģijas specialitātē, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojoties ar pieredzējušiem ķirurgiem, lai attīstītu ķirurģiskās prasmes un kompetences.
  • Jaunākās tehnoloģijas: mēs piedāvājam piekļuvi vismodernākajām ķirurģiskajām iekārtām, kas aprīkotas ar progresīviem ķirurģiskiem instrumentiem, minimāli invazīvām metodēm un attēlveidošanas tehnoloģijām, lai nodrošinātu precīzu un efektīvu ķirurģisko aprūpi.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar veselības aprūpes speciālistu komandām, tostarp anesteziologiem, medmāsām, radiologiem un citu jomu speciālistiem, lai nodrošinātu visaptverošu, koordinētu aprūpi pacientiem.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot ķirurģijas zināšanas, izpētīt novatoriskas ķirurģiskas metodes un uzlabot pacientu rezultātus.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar ķirurģiju un ir apņēmušies sniegt līdzjūtīgu, uz pacientu vērstu aprūpi personām, kurām nepieciešama ķirurģiska ārstēšana. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu startu Jūsu karjeras mērķu sasniegšanai.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju kļūt par līderi ķirurģijā un sniegt savu ieguldījumu ķirurģiskās aprūpes sasniegumos, uzlabojot rezultātus pacientiem!

 

230_160_702_711Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.