Esi vesels! Seko mums:

MFD vizuālās un funkcionālās diagnostikas kabinets F. Sadovņikova 20

 1. SIA "Dziedniecība" un SIA „Veselības korporācija” speciālistu, kas darbojas Rīgā, F. Sadovņikova ielā 20, kabinetu atrašanās vieta redzama uz informācijas dēļa.
 2. Visos kabinetos ir nodrošināta vides pieejamība un pakalpojumu sniegšana personām ar funkcionāliem traucējumiem.
 3. Personu ar funkcionāliem traucējumiem iekļūšanu iestādē un pārvietošanos pa telpām nodrošina reģistratūras un Ārstu prakšu personāls.
 4. Lai informētu iestādes un ārstu prakšu personālu un nodrošinātu ērtākas un savlaicīgākas veselības aprūpes saņemšanas iespējas personām ar funkcionāliem traucējumiem var iepriekš pieteikt veselības aprūpes pakalpojumu pa tālruni: 67131313.
 5. Personām ar dzirdes traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti, saziņā izmantojot vizuālo informāciju un, ja nepieciešams, saraksti.
 6. Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar redzes traucējumiem tiek nodrošināti, ja nepieciešams, iesaistot iestādes vai Ārstu prakšu personālu, ērtākai pārvietošanās iespēju nodrošināšanai un cita atbalsta sniegšanai.
 7. Personām ar garīga rakstura traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem viegli uztveramā valodā, ja nepieciešams, izmantojot piktogrammas (simbolu sistēmu).
 8. Papildus informāciju par iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus iestādē un Ārstu praksēs var iegūt, sazinoties pa tālruni: 67131313.
 9. Tuvākā ārstniecības iestāde, kurā ir iespējams saņemt veselības aprūpes pakalpojumus personām ar funkcionāliem traucējumiem ir:
  • MFD Veselības centrā „Dziedniecība”, Rušonu ielā 15 (t.67131313).
1_394_564