Esi vesels! Seko mums:

Pneimonologs

Izpētiet svarīgo pulmonoloģijas jomu, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs aizraujaties ar elpceļu veselību un esat apņēmies mainīt to pacientu dzīvi, kuriem ir plaušu slimības? Izpētiet pulmonoloģijas pasauli ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmas palīdzību un kļūstiet par speciālistu plaša spektra elpošanas traucējumu diagnostikā, ārstēšanā un pārvaldībā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa tiecas uz izcilību pulmonoloģijā un pacientu aprūpē. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu praktikas programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus plaušu slimību novērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā, sākot no astmas un HOPS līdz plaušu vēzim.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas pulmonoloģijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet paraktiskās zināšanas par plaušu funkciju testu veikšanu, diagnostikas attēlveidošanas interpretāciju un akūtu un hronisku elpošanas traucējumu pārvaldību, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem pulmonologiem, lai sniegtu pacientiem personalizētu un uz pierādījumiem balstītu aprūpi.
  • Jaunākās tehnoloģijas: MFD Veselības grupa piedāvā piekļuvi mūsdienīgām iekārtām un progresīvām diagnostikas metodēm, nodrošinot precīzu diagnostiku un optimālu pacienta aprūpi.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar citiem speciālistiem, lai sniegtu visaptverošu aprūpi pacientiem ar sarežģītiem elpošanas traucējumiem.
  • Pētniecība un inovācijas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas pulmonoloģijā, izpētīt jaunas ārstēšanas metodes un veicināt elpošanas aprūpes un rezultātu uzlabošanu.


Ko mēs meklējam:
Mēs sirsnīgi aicinām ārstus, kuri aizraujas ar pulmonoloģiju un ir apņēmušies nodrošināt pacientiem izcilu aprūpi. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par līderi šajā jomā.

 

Kā pieteikties:

Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un pilnvērtīgu karjeru pulmonoloģijā!

230_160_702_715Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.