Esi vesels! Seko mums:

Radiologs

Izpētiet diagnostikas pasauli, izmantojot MFD Veselības grupas radioloģijas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs aizrauj medicīniskās attēlveidošanas iespējas, un vai esat gatavs sevi veltīt precīzas diagnozes nodrošināšanai pacientiem? Pievienojies MFD Veselības grupas Radioloģijas rezidentūras programmai un kļūsti par speciālistu, veidojot diagnostiskās medicīnas nākotni!

 

Par mums:
MFD Veselības gruoa ir vērsta uz izcilību radioloģijā un diagnostiskajā attēlveidošanā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā praktisku mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus dažādu attēlveidošanas metožu, tostarp rentgenstaru, CT skenēšanas, MRI, ultraskaņas un kodolmedicīnas pētījumu, interpretācijā.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas radioloģijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas medicīnisko attēlu interpretācijā un analīzē, patoloģisko atradumu atpazīšanā un precīzu diagnostikas ziņojumu nodrošināšanā, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem radiologiem, lai interpretētu plašu gadījumu klāstu un nodrošinātu savlaicīgas un precīzas diagnozes.
  • Jaunākās tehnoloģijas: piekļūstiet vismodernākajām attēlveidošanas iekārtām un progresīvām attēlveidošanas metodēm, tostarp 3D rekonstrukcijām un funkcionālajai MRI, nodrošinot precīzu diagnostiku un optimālu pacienta aprūpi.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar ārstiem, ķirurgiem, onkologiem un citiem speciālistiem, lai nodrošinātu integrētu un daudznozaru pacientu aprūpi, izmantojot attēlveidošanas rezultātus, lai vadītu ārstēšanas plānošanu.
  • Pētniecība un inovācijas: iesaistīties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas radioloģijā, izpētīt jaunas attēlveidošanas tehnoloģijas un metodes un palīdzēt uzlabot diagnostikas precizitāti un pacientu rezultātus.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar radioloģiju un ir apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes, uz pacientu vērstu aprūpi, izmantojot diagnostisko attēlveidošanu. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par līderi diagnostiskās radioloģijas jomā.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un piepildītu karjeru radioloģijā! 

230_160_702_717Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.