Esi vesels! Seko mums:

Internisti (terapeiti)

MFD Veselības centrs ''Pārdaugava'' 

Vita Švarcberga

Arnita Baklašova

Leonīds Pugo

  

MFD Veselības centrs ''Iļģuciems''

Aleksandrs Šeļegs

Inga Smirnova 

Viktorija Preobražanska


MFD Veselības centrs ''Dziedniecība''

Ilze Dūdiņa 

 

Ārsti internisti (terapeiti) specializējas pacientu vispārējā primārās veselības aprūpē, nodrošinot vispusīgu pacientu novērošanu, izmeklēšanu un ārstēšanu. MFD internistu dienests ietver pašu labāko no ģimenes ārstu darba specifikas un piedāvā pacientiem kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus izcila servisa apstākļos.

 

Ārstiem internistiem ir padziļinātas zināšanas medicīnā un liela darba pieredze, tādā veidā viņi var uzņemties pilnas rūpes par pacientu veselību. MFD ārstu galvenais uzdevums ir slimību novēršana - lielu uzmanību pievēršot saslimšanu profilaksei un mūsdienīgai diagnostikai. Internisti pieliks visas pūles, lai detalizēti izpētītu savu pacientu veselības stāvokli, visus faktorus, kas tieši vai netieši var ietekmēt veselību pašlaik un nākotnē. No skrupulozas profesionāļa analīzes nepaliks neievērots pat mazākais sīkums. MFD ārstu rīcībā ir mūsdienīgākā diagnostika, kura ievērojami paaugstina veselības aprūpes pakalpojumu kvalitātes līmeni. Nepieciešamības gadījumā, MFD dienesta ārsti aktīvi iesaistīs citus MFD ārstus speciālistus, kā arī labāko Rīgas veselības aprūpes centru ārstus konsultāciju sniegšanai. Tādā veidā MFD garantē saviem pacientiem pilnīgu un kompetentu pieeju veselības aprūpes jautājumiem.

 

Gadījumā, ja pacientam nepieciešama ārstēšana, internisti uzņemsies pilnas rūpes, plānojot, organizējot un īstenojot visefektīvāko ārstēšanu. Ja būs nepieciešama operatīva palīdzība stacionārā, MFD ārstējošais ārsts ieteiks optimālāko hospitalizācijas variantu, un sadarbojoties ar stacionāru, turpinās rūpēties par savu pacientu.

230_231_235Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.