Esi vesels! Seko mums:

Vakcinācija pret Covid-19

Individuālā vakcinācija

 

MFD Veselības grupa aicina ikvienu, izņemot nepilngadīgas personas līdz 15 gadu vecumam, pieteikties vakcinācijai pret Covid-19 MFD veselības centros un poliklīnikās.

Vakcinācija pret Covid-19 16-17 gadus veciem jauniešiem notiek ar Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty.

Par brīvajām vietām un laikiem Jūs varat uzzināt zvanot uz MFD Vakcinācijas informatīvo tālruni - 66164601

 

Ierašanās uz vakcināciju tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

Lūdzam ierasties ne ātrāk kā 5 minūtes pirms jums noteiktā vakcinācijas laika, līdzi ņemot Pasi vai ID karti.

 

 

Izbraukumu vakcinācija

  •     Lai izplānotu izbraukumu vakcināciju un nodrošinātu vakcinācijas procesu gan privātpersonām gan uzņēmumu darbiniekiem, lūdzu sagatavojiet Jūsu uzņēmuma darbinieku (kuri vēlas vakcinēties) sarakstu, minot vakcinējamās personas vārdu, uzvārdu un personas kodu un telefona numuru. Sarakstā variet iekļaut arī darbinieku ģimenes locekļus (arī jauniešus vecumā no 16 līdz 17 gadiem), sniedzot arī par viņiem attiecīgo informāciju, nosūtot to uz vakcinacija AT mfd DOT lv 
  •     Lūdzam arī norādīt par vakcināciju atbildīgo personu/kontaktpersonu Jūsu uzņēmumā: vārds, uzvārds, amats, telefona numurs, e-pasts.
  •     Vienlaikus, ņemot vērā darbinieku darba laika maiņu grafiku, lūdzam apsvērt vēlamāko vakcīnas saņemšanas laiku.

Apliecinājuma saņemšana par vakcinācijas faktu

 

MFD Veselības grupa piedāvā iespēju nepieciešamības gadījumā saņemt apliecinājumu par veikto vakcināciju pret Covid-19, par šādu nepieciešamību lūgums informēt mūs vismaz vienu dienu iepriekš, sazinoties ar mums pa tālruni 66164601, vai rakstot uz e-astu vakcinacija AT mfd DOT lv.

Lai pieteiktos apliecinājuma saņemšanai, nosauciet Vārdu, Uzvārdu un Personas kodu un Jūsu kontakt informāciju. Par apliecinājuma saņemšanas vietu Mēs jūs informēsim.

 

Pieteikties vakcinācijai citās veselības iestādēs ir iespējams:

-  vietnē www.manavakcina.lv;

-  pa tālruni 8989;

-  pie sava ģimenes ārsta.

196_215_651Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.