Esi vesels! Seko mums:

Neirologs

Paceliet karjeru jaunos augstumos ar MFD Veselības grupas Neiroloģijas rezidentūras programmu!

 

Vai Jūs aizrauj cilvēka smadzeņu sarežģītība un vai esat nolēmis sniegt līdzjūtīgu aprūpi pacientiem ar neiroloģiskiem traucējumiem? Pievienojieties MFD Veselības grupas Neiroloģijas rezidentūras programmai un kļūstiet par speciālistu visdažādāko neiroloģisko stāvokļu diagnostikā, ārstēšanā un vadīšanā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies sasniegt izcilību neiroloģijas un neiroloģiskās aprūpes jomā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus neiroloģisko traucējumu novērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā, sākot no insulta un epilepsijas līdz kustību traucējumiem un neirodeģeneratīvām slimībām.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas neiroloģijas rezidentūru?


  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas par neiroloģisko izmeklējumu veikšanu, diagnostisko testu interpretāciju un sarežģītu neiroloģisko slimību ārstēšanu, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā pieredze: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem neirologiem, lai sniegtu pacientiem personalizētu un uz pierādījumiem balstītu aprūpi.
  • Modernās tehnoloģijas: MFD Veselības grupa piedāvā piekļuvi mūsdienīgām neirodiagnostikas iekārtām, kas aprīkotas ar uzlabotām attēlveidošanas metodēm, elektroencefalogrāfijai (EEG), elektromiogrāfijai (EMG) utt., nodrošinot precīzu diagnostiku un optimālu pacienta aprūpi.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar  citiem speciālistiem, lai sniegtu visaptverošu aprūpi pacientiem ar sarežģītiem neiroloģiskiem stāvokļiem.
  • Pētniecība un inovācijas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas neiroloģijā, izpētīt jaunas ārstēšanas pieejas un veicināt pacientu aprūpes un rezultātu uzlabošanu.

Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar neiroloģiju un ir apņēmušies sniegt izcilu aprūpi pacientiem ar neiroloģiskiem traucējumiem. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par līderi šajā jomā.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un piepildītu karjeru neiroloģijā! 

230_160_702_713Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.