Esi vesels! Seko mums:

Kardiologa konsultācija

 

Kardioloģisko saslimšanu precīzas diagnostikas un veiksmīgas ārstēšanas pamatā ir pirmreizējā kardiologa konsultācija. Kardiocentrā pacienta vizītes laiks nav ierobežots, tādējādi kardiologiem ir iespēja uzmanīgi uzklausīt pacientu, iegūt pilnu pacienta veselības problēmu vēsturi, noskaidrot to īpatnības. Kardiocentra kardiologi obligāti iepazīstas ar pacienta medicīnisko dokumentāciju (iepriekšējo izmeklējumu datiem, elektrokardiogrammām, ambulatorā slimnieka medicīnas karti, u.c.).

Pirmajā kardiologa konsultācijā ietilpst pacienta pilna medicīniskā apskate ar visu (ne tikai sirds asinsvadu sistēmas) organisma sistēmu izmeklējumiem. Pēc pacienta apskates kardiologs ar pacientu apspriež iespējamo diagnozi un izstrādā diagnostisko pasākumu plānu (ja tāds ir nepieciešams).

Vairumam kardioloģisko saslimšanu ir nepieciešama tūlītēja ārstēšana, tādā gadījumā kardiologs nozīmē nepieciešamās procedūras jau pirmajā konsultācijā, negaidot sirds izmeklējumu galīgos rezultātus.

Mūsu centra kardiologi obligāti veic pacienta apmācību sirds - asinsvadu sistēmas medikamentu lietošanā: daudzi kardioloģiskie līdzekļi iedarbojas uz dzīvībai svarīgiem organisma parametriem (arteriālais asinsspiediens, sirds ritms un asins recēšana) un to nekontrolēta lietošana ir bīstama.

Liela vērība tiek veltīta dialogam ar pacientu, ārsti detalizēti atbildēs uz visiem pacienta jautājumiem.
Atkārtotā konsultācijā kardiologs veic pacienta izmeklējumu datu novērtējumu, precizē diagnozi un sirds - asinsvadu sistēmas sarežģījumu risku, veic atkārtotu pacienta apskati, novērtē ārstēšanas efektivitāti un drošumu un veic tās korekcijas.

Kardiologi apspriež ar pacientu gaidāmās ārstēšanas rezultātus, kā arī iespējamos blakus efektus.
Sirds – asinsvadu sistēmas sarežģījumu profilakse ir svarīga kardiologa darba sastāvdaļa, tāpēc ārsti ne tikai nozīmē sirds - asinsvadu sistēmas saslimšanu ārstēšanu, bet arī sniedz padomus ēšanas ieradumu un dzīvesveida korekcijā.

 

Kardiologa konsultācijai nepieciešami:

  • iepriekšējie izraksti no slimnīcas;
  • elektrokardiogramma;
  • iepriekšējie ehokardiogrāfijas izmeklējumi;
  • asins analīžu rezultāti.
77_349_350