Esi vesels! Seko mums:

Fakti

Veselības aprūpes iestādes dibināšanas gads: 1963.

 

Medicīnas komercsabiedrības dibināšanas datums: 13.05.1992.


2016. gada laikā apkalpoti 561 325 klienti, sasniedzot 12 410 530 EUR apgrozījumu. Salīdzinājumā ar 2015. gadu, apgrozījums pieaudzis par 1 433 303 EUR.

2016. gadā MFD Veselības grupa arī investēja vairāk nekā 1 miljonu EUR, iegādājoties jaunas un mūsdienīgas medicīnas iekārtas, kā arī renovējot esošās un jaunās telpas.

__________________________________________________

 

08.10.2009 SIA "Dziedniecība" LR Valsts kancelejas un Latvijas Darba devēju konfederācijas rīkotajā konkursā tika atzīta par efektīvāko Latvijas uzņēmumu un saņēma Efektīvās pārvaldības 2009. gada balvu - par korporatīvās pārvaldes principu ievērošanu uzņēmumā un efektīvu pārmaiņu un finanšu vadību.

__________________________________________________

 

Mēs nemitīgi cenšamies palielināt sniedzamo pakalpojumu klāstu, uzlabot un pilnveidot pakalpojumu kvalitāti. MFD nepārtraukti seko līdzi medicīnas nozares attīstībai un cenšas ieviest savā darbā visjaunākos sasniegumus. Rūpējoties par mūsu klientu veselību, tas ļauj mums efektīvāk strādāt un sniegt augsti kvalitatīvus pakalpojumus.

__________________________________________________

 

MFD Veselības grupu pārstāv veselības centri Pārdaugava, Iļģuciems, Dziedniecība, Možums-1 un Zolitūde; plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri Vita, zobārstniecības klīnikas ASTRA dent un Nova Dent. MFD Veselības grupā strādā vairāk nekā 800 speciālistu liels kolektīvs.


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.