Valsts apmaksātas psihologu konsultācijas veselības centrā “Dziedniecība”

Publicēts: 26 05 2021

Iedzīvotājiem ar psihiskās veselības sarežģījumiem būtu pieejams valsts psiholoģiskais vai psihoterapeitiskais atbalsts. Ģimenes ārsti vai psihiatri var nosūtīt uz valsts apmaksātām konsultācijām pie psihologa.

 

Pakalpojums pieejams pacientiem ar depresiju, lai risinātu ar stresu saistītus traucējumus, neirotiskā spektra traucējumus un / vai ēšanas traucējumus.

Konsultācijas pieaugušajiem un bērniem no 3 g.v.

Lai saņemtu valsts apmaksātus pakalpojumus, nepieciešams ģimenes ārsta vai psihiatra nosūtījums.

 

Konsultācijas pieejamas pēc iepriekšējā pieraksta pa tālr. 67131313 vai e-pastu dziednieciba AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.