Esi vesels! Seko mums:

Bērnu stomatoloģija

Mūsu mazākos pacientus gaidīs zinoši bērnu ārsti, kas veiks mutes dobuma higiēnu, diagnosticēs un vajadzības gadījumā izārstēs bojātos zobus, kā arī sniegs konsultācijas pareiza sakodiena veidošanā. Mūsu klīnikas Zobu feja parūpēsies, lai visi zobiņi, kas kustās un paši negrib izkrist, nonāktu drošās ārstu rokās.

 

Aicinām veikt regulāras profilaktiskās pārbaudes bērniem un viņu vecākiem. Bērnu zobārsti atgādina: mutes dobuma higiēnai un slimību profilaksei jāapmāca bērni jau agrīnā vecumā! Mūsu ārsti palīdzēs iemācīt bērnam apmeklēt zobārstu mierīgi un bez bailēm. Negatīvajai attieksmei pret zobārstniecību, kas radījusi nepienācīgu zobu un smaganu aprūpi, jāpaliek pagātnē. Mūsu bērniem - jaunajai paaudzei jādzīvo civilizētā pasaulē, kur zobārsta apmeklējums ir tikpat vērtīgs un patīkams kā skaistumkopšanas salona apmeklējums!


Mūsdienu bērnu zobārstniecības arsenālā pastāv daudzas metodes, lai ātri un viegli veiktu zobu diagnostiku un ārstēšanu. Labākā metode zobu saslimšanas profilaksei - zobārsta apmeklēšana vienu reizi sešos mēnešos vai biežāk.

 

Bieži vien vecāki uzskata, ka nav nepieciešams tīrīt piena zobus, jo «tie tāpat izkritīs».Taču jāatceras, kariozi un sāpīgi zobi bērnam rada ne tikai nepatīkamas sajūtas, bet ir infekciju perēklis organismā, tādējādi pavājinot tā aizsardzību, jo mikrobi izstrādā toksīnus, bet bērna organismam ir liela uzsūkšanas spēja, radot paaugstinātu intoksikācijas risku. Ja piena zobus neārstē, tas var novest pie priekšlaicīgas piena zobu izraušanas, pastāvīgo zobu aizmetņu bojāejas, žokļu augšanas un attīstības traucējumiem, aizkavētas pastāvīgas zobu šķilšanās.

206_19_27Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.