Esi vesels! Seko mums:

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Sāciet savu karjeru fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs aizrautīgi vēlaties palīdzēt pacientiem atgūties no traumām, sāpēm un hroniskām slimībām, lai atgūtu funkcijas un uzlabotu viņu dzīves kvalitāti? Ienirstiet dinamiskajā fiziskās un rehabilitācijas medicīnas jomā ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmu un kļūstiet par speciālistu mobilitātes un vispārējās labsajūtas atjaunošanā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir vērsta uz izcilību fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus pacientu ar muskuļu un skeleta sistēmas, neiroloģiskiem un funkcionāliem traucējumiem novērtēšanā, ārstēšanā un rehabilitācijā.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas rezidentūru?

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas par plašu rehabilitācijas metožu klāstu, tostarp fizikālo terapiju, runas terapiju un rehabilitācijas aprīkojuma izmantošanu.
  • Starpdisciplināra sadarbība: cieši sadarbojieties ar terapeitu, medmāsu, sociālo darbinieku un citu veselības aprūpes speciālistu komandu, lai izstrādātu personalizētus ārstēšanas plānus un sasniegtu pacientiem optimālus rezultātus.
  • Ekspertu mentorings: mācieties no pieredzējušiem fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārstiem, kuri ir līderi šajā jomā, un ie apņēmušies nodrošināt mentoringu un sniegt ieteikumus, kas pielāgoti Jūsu individuālajām interesēm un karjeras mērķiem.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās aktivitātēs, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā un uzlabot rehabilitācijas stratēģijas un rezultātus pacientiem.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar fizikālo un rehabilitācijas medicīnu un ir apņēmušies sniegt līdzjūtīgu, uz pierādījumiem balstītu aprūpi pacientiem. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu atbalstu Jūsu karjeras mērķu sasniegšanai.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju kļūt par līderi fizikālās un rehabilitācijas medicīnā un palīdzēt pacientiem sasniegt visu savu potenciālu un labāku dzīves kvalitāti!

 

 

230_160_702_707Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.