Esi vesels! Seko mums:

VALSTS FINANSĒTA DATORTOMOGRĀFIJA
Jums ir iespēja pieteikties uz valsts finansētu DATORTOMOGRĀFIJAS (CT) izmeklējumu ar vai bez kontrastvielas ar ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu. CT izmeklējums būs pieejams 1 mēneša laikā.

Izmeklējumi tiek veikti uz jaunākās paaudzes 128 slāņu datortomogrāfijas iekārtas Siemens Somatom go.Top., kas piedāvā ātrāku, drošāku un precīzāku diagnostiku, nodrošinot izcilu attēlu kvalitāti ar zemāko iespējamo starojuma devu.

Lai pieteiktos CT izmeklējumam, lūdzu, aizpildiet anketu un mēs ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas, zvanot uz Jūsu norādīto tālruņa numuru. Tādēļ, lūdzu, pārliecināties, ka esiet to korekti ievadījis!

Pacienta iemaksa:
14 EUR (CT izmeklējumam bez kontrastvielas)
21 EUR (CT izmeklējumam ar kontrastvielu)


Ņemiet vērā!
  • Valsts finansētam CT izmeklējumam drīkstiet pieteikties tikai tad, ja Jums jau ir ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums, kuram ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu (NVD).
  • Informējam, ka mēs zvanām ne vairāk kā 5 reizes 5 dienu laikā.


SVARĪGI!
Ja Jūs pēdējo 14 dienu laikā esiet atgriezies no ārzemēm vai kontaktējāties ar kādu, kurš atgriezies vai saslimis ar COVID-19, uz MFD Veselības grupas filiālēm nedrīkst nākt! Būsim atbildīgi un neļausim vīrusam izplatīties!
Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.