Esi vesels! Seko mums:

Laboratorijas ārsts

Izpētiet izcilas diagnostikas pasauli, izmantojot MFD Veselības grupas laboratorijas ārstu rezidentūras programmu!

 

Vai jūs aizraujaties ar noslēpumu atklāšanu, veicot laboratoriskās pārbaudes, un esat apņēmies nodrošināt precīzu un savlaicīgu diagnostiku pacientiem? Izmantojot MFD Veselības grupas laboratorijas ārstu rezidentūras programmu un kļūstiet par klīniskās laboratorijas medicīnas speciālistu, kas spēj mainīt pacientu aprūpi!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies nodrošināt izcilību laboratorijas un diagnostikas pakalpojumu jomā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu laboratorijas ārstus laboratorisko pārbaužu interpretācijā, kvalitātes nodrošināšanā un laboratorijas rezultātu pielietošanā klīniskajā praksē.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas rezidentūras programmu laboratorijas ārstiem?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskas zināšanas dažādās laboratorijas disciplīnās, tostarp klīniskajā ķīmijā, hematoloģijā, mikrobioloģijā, imunoloģijā un molekulārajā diagnostikā, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā prakse: sadarbojoties ar pieredzējušiem laboratorijas speciālistiem, lai veiktu un interpretētu diagnostikas testus, novērstu laboratorijas problēmas un sniegtu konsultācijas ar veselības aprūpes sniedzējiem.
  • Jaunākās tehnoloģijas: MFD Veselības grupa piedāvā piekļuvi mūsdienīgām laboratorijas iekārtām, kas aprīkotas ar modernām automatizācijas un molekulārās testēšanas tehnoloģijām, nodrošinot precīzu un efektīvu diagnostisko testēšanu pacientiem.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar ārstiem, medmāsām un citiem veselības aprūpes speciālistiem, lai nodrošinātu integrētu un koordinētu pacientu aprūpi, izmantojot laboratorijas datus.
  • Pētniecība un inovācijas: iesaistīties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas laboratorijas medicīnā, izpētīt jaunas diagnostikas metodes un tehnoloģijas un sniegt ieguldījumu pacientu aprūpes un rezultātu uzlabošanā.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar laboratorijas medicīnu un ir apņēmušies sniegt augstas kvalitātes diagnostikas pakalpojumus. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par laboratorijas medicīnas līderi.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un piepildītu karjeru laboratorijas medicīnā kopā ar MFD Veselības grupu!

230_160_702_712Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.