Esi vesels! Seko mums:

Vertebrologs

Vertebroloģija ir zinātne par mugurkaula saslimšanām. Stipras galvassāpes, sāpju un stīvuma sajūta mugurā, sāpes pieliecoties vai pieceļoties - tie ir tikai daži ar mugurkaulu saistīti simptomi, kas norāda uz radikulīta, osteohondrozes, mugurkaula deformācijas, kā arī daudz smagāku saslimšanu - starpskriemeļu disku trūces, skoliozes u.c. attīstību.


Problēmas ar mugurkaulu mūsdienās ir ļoti daudziem cilvēkiem, to attīstību veicina sēdošs darbs un mazkustīgs dzīves veids. Mugurkaula saslimšanu savlaicīga diagnostika un ārstēšana ir efektīvas un ātras izveseļošanās pamats. Lai savlaicīgi novērstu mugurkaula saslimšanu attīstību nepieciešama vertebrologa konsultācija.


MFD Veselības centrs ''Pārdaugava''

Rihards Ļuļēns (arī neiroķirurgs)


MFD Veselības centrs ''Dziedniecība''

Juris Dzenis

230_232_269

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.