Esi vesels! Seko mums:

Reimatologs

Izpētiet aizraujošo reimatoloģijas jomu, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu! 

 

Vai Jūs aizraujaties ar autoimūno un skeleta-muskuļu slimību noslēpumu atklāšanu un centāties sniegt visaptverošu aprūpi pacientiem ar reimatiskām slimībām? Izpētiet reimatoloģijas pasauli ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmu un kļūstiet par speciālistu plaša spektra reimatisko traucējumu diagnostikā, ārstēšanā un vadīšanā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies sasniegt izcilību reimatoloģijas un autoimūnās aprūpes jomā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu praktisku mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus reimatisko slimību novērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā, sākot no reimatoīdā artrīta un vilkēdes līdz osteoartrītam un vaskulītam.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas Reimatoloģijas rezidentūru?

 

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktiskās zināšanas par reimatoloģisko novērtējumu veikšanu, diagnostikas testu interpretāciju un sarežģītu reimatisko slimību pārvaldību, izmantojot strukturētu un visaptverošu apmācību programmu.
  • Klīniskā iedarbība: cieši sadarbojieties ar pieredzējušiem reimatologiem, lai sniegtu pacientiem personalizētu un uz pierādījumiem balstītu aprūpi.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar ķirurgiem, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem un citiem speciālistiem, lai sniegtu visaptverošu, daudznozaru aprūpi pacientiem ar reimatiskām slimībām, risinot gan medicīniskos, gan funkcionālos aprūpes aspektus.
  • Pētniecība un inovācijas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas reimatoloģijā, izpētīt jaunas ārstēšanas metodes un biomarķierus, kā arī veicināt reimatisko slimību izpratni un ārstēšanu.


Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar reimatoloģiju un ir apņēmušies sniegt līdzjūtīgu un uz pierādījumiem balstītu aprūpi pacientiem ar reimatiskām slimībām. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu, lai sasniegtu Jūsu karjeras mērķus un kļūtu par līderi šajā jomā.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju pievienoties MFD Veselības grupai un uzsākt atalgojošu un pilnvērtīgu karjeru reimatoloģijas jomā!

230_160_702_718Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.