Esi vesels! Seko mums:

Informācija personām ar funkcionāliem traucējumiem

  1. SIA „Dziedniecība”, SIA „medicīnas firma Elpa”” speciālistu un Ģimenes ārstu prakšu, kas darbojas Rīgā, Buļļu ielā 9, kabinetu atrašanās vieta redzama pie reģistratūrām.
  2. Visos kabinetos ir nodrošināta vides pieejamība un pakalpojumu sniegšana personām ar funkcionāliem traucējumiem.
  3. Personu ar funkcionāliem traucējumiem iekļūšanu iestādē un pārvietošanos pa telpām nodrošina reģistratūru un Ārstu prakšu personāls.
  4. Lai iegūtu papildus informāciju par iespēju saņemt veselības aprūpes pakalpojumus un nodrošinātu ērtākas un savlaicīgākas veselības aprūpes saņemšanas iespējas personām ar funkcionāliem traucējumiem var elektroniski nosūtot pieteikumu uz: b9arsti AT mfd DOT lv vai interesēties un iepriekš pieteikt veselības aprūpes pakalpojumu pa tālruni:

           * iestādes pacientiem 67131311, 29460584;

           * ģimenes ārstu prakšu pacientiem 66102002, 25601013

  1. Personām ar dzirdes traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti, saziņā izmantojot vizuālo informāciju un, ja nepieciešams, saraksti.
  2. Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar redzes traucējumiem tiek nodrošināti, ja nepieciešams, iesaistot iestādes vai Ārstu prakšu personālu, ērtākai pārvietošanās iespēju nodrošināšanai un cita atbalsta sniegšanai.
  3. Personām ar garīga rakstura traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem viegli uztveramā valodā, ja nepieciešams, izmantojot piktogrammas (simbolu sistēmu).
74_173_391

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.