Esi vesels! Seko mums:

Low Dose DT

 

Low Dose CT ir saudzīgs datortomogrāfijas plaušu izmeklējums, jo atšķirībā no parastā datortomogrāfijas izmeklējuma, Low Dose CT izmeklējuma gadījumā pacients saņem 10 reizes mazāku starojumu, salīdzinājumā ar parasto DT izmeklējumu, tajā pat laikā sniedzot ārstam izsmeļošu plaušu stāvokļa ainu. Visā pasaulē Low Dose CT izmeklējumi iekaro arvien lielāku popularitāti gan plaušu, gan sirds izmeklējumu jomā. Low Dose CT visplašāk tiek izmantots agrīna plaušu vēža un citu plaušu slimību diagnostikā. Šis izmeklējums īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri smēķē ikdienā un vēlas veikt savu plaušu diagnostiku, jo kā pierāda pasaules prakse, plaušu vēzis diagnosticēts I un II stadijā ir ārstējams.

 

Speciāls piedāvājums:

 

MFD veselības centrs, ir izstrādājis īpašu plaušu pārmaiņu diagnostikas un novērtējuma pakalpojumu komplektu, kas it īpaši būtu ieteicams smēķētājiem, lai veiktu savlaicīgu diagnostiku un uzsāktu slimību ārstēšanu, kuras izraisījusi smēķēšana.

 

Komplektā ietilpst:

  • zemas rentgenstaru slodzes plaušu izmeklējums ar datortomogrāfijas iekārtu (CT);

  • CAD (ļaundabīgu audzēju datormeklēšanas sistēma) pielietošana;

  • radiologa diagnosta slēdziens par plaušu stāvokli;

  • ārējās elpošanas funkciju pārbaude;

  • ārsta pneimonologa konsultācija pēc visu pārbaužu rezultātu saņemšanas.

 

MFD Veselības centrs ''Dziedniecība''

42_43_47_53

Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.