Norisinājās lekcija «Krūts zīdīšana»

Publicēts: 18 05 2018

Vakar, 17. maijā, atzīmējot Starptautisko krūts zīdīšanas veicināšanas dienu, MFD Sieviešu veselības centrs «Vita» (Vienības gatve 109, Rīga, MFD Veselības centrs «Pārdaugava») rīkoja bezmaksas lekciju «Krūts zīdīšana», kuru vadīja sertificēta vecmāte Linda Mātere. Pasākumu atklāja MFD Sieviešu veselības centru «Vita» galvenā ginekoloģe Dr. Ingrīda Circene.


Lekcijā tika stāstīts par krūts zīdīšanas tehniku, pozicionēšanu, fizioloģiju un citiem praktiskiem jautājumiem. Pasākuma beigās vecmāte Linda Mātere atbildēja uz visiem interesējošajiem jautājumiem.


Pasākums noritēja patīkamā atmosfērā. Lekciju ar lielu interesi apmeklēja grūtnieces un jaunās māmiņas, kuras ar pasākuma norisi palika ļoti apmierinātas, un katra dalībniece pasākuma beigās saņēma praktisku dāvanu.


Esam ļoti gandarīti, ka lekcija tika apmeklēta kuplā skaitā, jo tas vēlreiz apliecina krūts zīdīšanas nozīmi sabiedrībā! Pateicamies par atsaucību, un ceram uz tikšanos citreiz!


Papildu informācija par grūtnieču aprūpi: www.mfd.lv/grutniecu-aprupe
Sieviešu veselības centrs “Vita”

Vienības gatve 109, Rīga

 67131316


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts