MFD Iļģuciema poliklīnikā pacientus pieņem fizioterapeite Gaļina Kuzmenkova!

Publicēts: 12 04 2024

Vai vēlaties uzlabot savu fizisko labsajūtu un vispārējo dzīves kvalitāti?
 
Ar prieku paziņojam, ka MFD Iļģuciema poliklīnikā pacientus pieņem fizioterapeite Gaļina Kuzmenkova! 
 
Ar daudzu gadu pieredzi un zināšanām fizioterapijā Gaļina Kuzmenkova ir apņēmusies palīdzēt Jums sasniegt Jūsu mērķus un dzīvot pilnvērtīgi.
Ko Jūs varat sagaidīt apmeklējuma laikā:
  • Visaptverošs novērtējums: Gaļina Kuzmenkova pārbaudīs un novērtēs Jūsu fizisko un funkcionālo stāvokli, ieskaitot stāju, gaitu, kustību amplitūdu, muskuļu darbību, līdzsvaru un koordināciju.
  • Personalizēta pieeja: neatkarīgi no tā, vai jūs saskaraties ar akūtām vai hroniskām sāpēm, locītavu problēmām, neiroloģiskajām izpausmēm vai Jums ir nepieciešama rehabilitācija pēc traumas, Gaļina pielāgos ārstēšanas plānu, lai tas atbilstu Jūsu vajadzībām.
  • Fizioterapijas priekšrocības: sākot no sāpju mazināšanas un locītavu mobilitātes un stabilitātes uzlabošanas līdz muskuļu stiprināšanai un sirds un asinsvadu funkciju uzlabošanai, fizioterapija piedāvā plašu priekšrocību klāstu, lai palīdzētu Jums justies vislabāk.
  • Gaļina Kuzmenkova specializējas ar pacientiem ar asām un hroniskām muguras sāpēm, trucēm, protruzijām un to neiroloģiskajām izpausmēm, pirms un pēc locītavu endoprotezēšanas, locītavu saslimšanām, rehabilitācijā pēc lūzumiem, miofasciālais sāpju sindromā, teipošanā. Tu esi labās rokās!
Neļaujiet sāpēm vai fiziskiem ierobežojumiem atturēt Jūs no labākās dzīves. Speriet pirmo soli uz labāku veselību un ieplānojiet tikšanos ar Gaļinu Kuzmenkovu jau šodien! 
 
MFD Iļģuciema poliklīnika
Buļļu iela 7, Rīga
66102002
  bullu7 AT mfd DOT lv
 
Strādāsim kopā, lai palīdzētu jums labāk kustēties, justies un dzīvot!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.